1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. رونمایی از شیطان سیاه اسپوفک؛ تغییرات جدی برای رولز-رویس ریث کوپه بلک بج + عکس

رونمایی از شیطان سیاه اسپوفک؛ تغییرات جدی برای رولز-رویس ریث کوپه بلک بج + عکس

21 اردیبهشت 1400
  • 0

 اسپوفک یکی از شعبه های گروه نوویتک است که به صورت اختصاصی در زمینه سفارشی سازی خودروهای رولزرویس فعالیت می کند. این شرکت طی یکی از پروژه های جدید خود اقدام به تیونینگ رولزرویس ریث کوپه نسخه بلک بج کرده است. نکته جالب آنکه از این محصول تنها 3 دستگاه ارائه خواهد شد.

رولزرویس یکی از لوکس ترین و اصیل ترین خودروهای دست ساز دنیا می باشد که در بین اشرافیان طرفداران پروپا قرصی دارد.

11.jpg
همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید؛ تیونر از کیت بدنه کلاس واید بادی استفاده کرده که ظاهری حجیم و عضلانی را همراه خود دارد. پس از نصب کیت مذکور، عرض خودرو برابر با 130 میلیمتر در عرض برای قسمت عقب و 70 میلیمتر در عرض برای قسمت جلو افزایش ابعاد داشته است. بدین ترتیب عرض خودرو در محل چرخ های عقب به 2080 میلیمتر رسیده است.

10.jpg
فندرهای(گلگیر) عضلانی که فیبرکربن ساخته شده اند جلوه ای خاص به این هیولای اشرافی داده اند. بامپر(سپر) جلو نیز طراحی جدیدی را ارائه می دهد که به سیستم نوز لیفت برای تغییر ارتفاع نسبت به سطح زمین در سرعت های بالا مجهز شده است.

فندرهای حجیم این رولز-رویس خانه رینگ های 22 اینچی برند حرفه ای Vossen  است که هم رنگ پروژه کاملا تیره انتخاب شده است. از دیگر جزئیات جدید بدنه می توان به اسپویلر کربنی درب صندوق و هواکش روی فندرها اشاره کرد.

12.jpg
سیستم تعلیق هوشمند تطبیقی نیز کیفیت رانندگی را کاملا ارتقا داده است.

اسپوفک در بخش پیشرانه از نمونه 12 سیلندر توربودوقلو با 717 اسب بخار خروجی و گشتاور 986 نیوتن متر استفاده می کند. این در شرایطی است که موتور استاندارد برابر با 624 اسب بخار خروجی و 820 نیوتن متر گشتاور دارد.

13.jpg
خودرو با پیشرانه جدید طی 4.2 ثانیه از حالت توقف به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت می رسد اما بیشینه سرعت تغییری نکرده زیرا بطور الکترونیکی روی 250 کیلومتر برساعت محدود شده است. درباره ویژگی های داخل کابین اطلاعاتی منتشر نشده اما شخصی سازی کامل آن بر اساس درخواست مشتری در وب سایت تیونر مورد اشاره قرار گرفته است.نظرات