1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. درز جزئیاتی از فیس لیفت بی ام و X7 پس از انتشار عکس های جاسوسی جدید

درز جزئیاتی از فیس لیفت بی ام و X7 پس از انتشار عکس های جاسوسی جدید

22 تیر 1400
  • 0

به راحتی می توان گفت که طراحی های بی ام و از اواخر سال گذشته بحث برانگیز بوده است.

 چه بخاطر بزرگتر شدن جلوپنجره های دو تیکه یا چراغ های عقب ناشیانه از سری 2 کوپه جدید، اتفاق نظر در اینترنت این است که باواریایی ها از نظر سبک در مسیر نزولی قرار دارند. برای مطابقت X7 با سری 7 و X8 / XM آینده، بی ام و چراغ های جلوی کاملاً جدید خود را به رقیب مرسدس GLS خود می بخشد.

2023-bmw-x7-facelift-spied-with-split-headlights.jpg

تصاویر در حال حاضر برای یک رندر گمانه زنی از فیس لیفت X7 با آرایش غیرمعمول چراغ جلو استفاده شده است. به خاطر داشته باشید که این یک منظره نادر نیست زیرا برخی از مدل های سیتروئن مدتی است که این طرح را دارند. در سال 2021، تعداد معدودی از مدل ها با چراغ های LED روشنایی که در بالای خوشه اصلی چراغ های جلو قرار دارند، از جمله اشکودا کامیک وجود دارد.

2023-bmw-x7-facelift-spied-with-split-headlights (1).jpg

به نظر می رسد بی ام و با به روزرسانی های قریب الوقوع X7 در اواسط چرخه عمر، به دنبال همان ظاهر است. مدل های فیس لیفت شده به ندرت از این تغییرات عمیق عبور می کنند. این ارائه غیررسمی در نگاه اول خشن به نظر می رسد.

بی ام و در اکتبر 2018 از X7 رونمایی کرد، بنابراین احتمالاً عجله ای برای معرفی نسخه فیس لیفت شده ندارد. اگر بخواهد نیمه اول چرخه عمر محصول را کوتاه کند، می تواند از اوایل ماه سپتامبر در نمایشگاه IAA که از سال 2021 از فرانکفورت به مونیخ در حال تغییر است، ارائه شود.نظرات