1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. شاسی بلند جدید FMC T5؛ محصول آینده فردا موتورز +مشخصات

شاسی بلند جدید FMC T5؛ محصول آینده فردا موتورز +مشخصات

8 شهریور 1400
  • 0

«فردا موتورز» در جدیدترین بیلبوردهای تبلیغاتی خود چهره و نام کراس‌اوور جدیدی را با عنوان FMC T5 مطرح کرده است و به نظر می‌ رسد به زودی شاهد معرفی این خودرو از سوی شرکت خودروسازی فردا باشیم، به همین منظور به برخی از ویژگی‌ های این خودرو برای ورود به بازار ایران نگاهی اجمالی خواهیم داشت.

32764.jpg

محمدرضا آریان‌نژاد مدیر بازاریابی فردا موتورز، پیش از این و در نشست مطبوعاتی معرفی سدان FMC 511 ، از معرفی کراس‌اووری جدید در نیمه دوم سال از سوی این خودروسازی خبر داده بود و حال با انتشار بیلبوردهایی با تصاویر یک خودروی جدید و نام FMC T5 می‌توان حدس زد که این وعده به زودی محقق خواهد شد و در آینده‌ای نزدیک شاهد معرفی کامل این محصول از سوی فردا موتورز خواهیم بود.


مشخصات ظاهری FMC T5

تصاویر منتشر شده از سوی این خودروساز، خودرویی با بدنه‌ای جذاب و طراحی داینامیک را نمایش می‌دهد. در تصاویر محصول ارائه شده از سوی برند مادر این خودرو، با جلوپنجره‌ای منحصر به فرد، چراغ جلوی ترکیبی فوق هوشمند، رینگ‌های آلومینیومی با طراحی اسپرت و طراحی مدرن و همگن چراغ‌های عقب خودنمایی می‌کند.

از مشخصه‌های دیگر FMC T5 می‌توان به سقف پانوراما با سانروف 6 حالته، تودوزی چرم با طراحی اسپرت و چراغ‌های LED دی‌لایت، اتولایت و آینه‌های جانبی برقی تاشو اشاره کرد.

32763.jpg
امکانات رفاهی و تجهیزات داخلی T5

آن‌طور که از مطالعه خصوصیات مدل ارائه شده مشخص است، کراس‌اوور جدید فردا موتورز در بخش تجهیزات رفاهی از امکاناتی نظیر سیستم ورود و استارت بدون کلید، کروز کنترل، تهویه اتوماتیک کابین، سیستم مولتی‌مدیا با مانیتور 12 اینچ لمسی، سنسور پارک، دوربین دنده عقب و خطوط راهنما، رادار تصادفات و خطوط، ریموت سانروف و شیشه‌های خودرو (پاور ویندوز)، صندلی قابل تنظیم 8 حالته برقی، ایزوفیکس صندلی کودک و صندوق عقب بازشوی برقی بهره می‌برد.

32762.jpg

ناگفته نمایند برای مشخص شدن مشخصات دقیق و ویژگی‌های نهایی خودرو مورد اشاره، باید منتظر انتشار کاتالوگ رسمی آن از سوی فردا موتورز باشیم.

همانطور که در ابتدا اشاره شد، پیش‌ بینی‌ها برای عرضه خودرو FMC T5 از سوی فردا موتورز بر مبنای گفته‌ های پیشین مدیر بازاریابی این برند حکایت از عرضه این محصول در نیمه دوم سال جاری دارد. حال باید منتظر بود و دید فرداموتورز پس از اکران تبلیغات اولیه، چه زمانی اقدام به معرفی این محصول خواهد کرد؟نظرات