1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. ورود سانگ یانگ تیوولی توربو جدید مدل 1400 به بازار ایران + مشخصات

ورود سانگ یانگ تیوولی توربو جدید مدل 1400 به بازار ایران + مشخصات

ورود سانگ یانگ تیوولی توربو جدید به بازار ایران + مشخصات
19 مهر 1400
  • 1

به تازگی تحویل نمونه توربو سانگ یانگ تیوولی به حواله داران این کراس اوور کره ای آغاز شده  و در حال حاضر این تیپ با نام " تیوولی فایتر " در بازار آزاد ارائه می شود.

قیمت این خودرو در بازار آزاد برابر یک میلیارد و سیصد و سی میلیون تومان می باشد ولی قیمت تمام شده این خودرو برای کسانی که از نمایندگی تحویل می گیرند حدود یک میلیارد و صد و پنجاه میلیون تومان تمام می شود. این موضوع نشان دهنده تفاوت 180 میلیون تومانی این خودرو از نمایندگی تا بازار می باشد.

24.webp

 سانگ یانگ تیوولی توربو که اکنون توسط یک شرکت داخلی در ایران مونتاژ و روانه بازار شده دارای رینگ جدید است و نشان توربو  نیز بر روی بدنه خودرو به چشم می خورد.

اخیرا طی گزارشی به بررسی و مقایسه تیوولی فایتر جدید با رنو کپچر پرداختیم که می توانید با کلیک بر روی آن این مطلب را مشاهده نمایید.

25.webp
مشخصات فنی و امکانات

سانگ یانگ تیوولی جدید به موتور 1.5 لیتری توربو شارژ با پاشش سوخت مستقیم مجهز است که این موتور توان تولید  ۱۶۳ اسب بخار  به همراه 280 نیوتون گشتاور را دارد. تیوولی در مدل غیر توربو دارای موتور 1.6 لیتری تنفس طبیعی است که توان تولید 128 اسب بخار به همراه 160 نیوتون متر را دارا است.

22.webp
گیربکس به کار رفته در این خودرو نیز از نوع ۶ سرعته اتوماتیک است که قدرت موتور را از طریق چرخ های جلوی منتقل می شود.

26.webp
این کراس اوور  که با مدل ۱۴۰۰ و در مدل فیس لیفت وارد بازار ایران شده است امکاناتی مانند ۶ کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، سانروف، تنظیم حالت رانندگی، فرمان کمکی برقی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل حرکت در سراشیبی، نمایشگر لمسی اندروید، تهویه الکتریکی دستی، آینه حساس به نور، سنسور نور و باران، کروز کنترل، تریم داخلی چرم، گرمکن صندلی های جلو، استارت دکمه ای، سنسور پارک جلو و عقب، دوربین عقب، آینه های تاشو برقی، شارژر بی سیم تلفن همراه و… مجهز است.

21.webp

23.webpنظرات

  • امیر امیر (19 مهر 1400 ساعت 07:31)

    شمارابخدا قسم تبلیغ این شرکت که زندگی هزاران نفر مثل من رانابودکرده نکنیدسانگ یانگ ونماینده انحصاری اش زحمت بکشند به عهدی که با خریدارانشان ازسال 96 بسته اندوفاکنند.