1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. تصاویر رندرهای BMW سری ۵ ؛ تجسمی از نسل بعدی BMW سری 5 مدل ۲۰۲۴

تصاویر رندرهای BMW سری ۵ ؛ تجسمی از نسل بعدی BMW سری 5 مدل ۲۰۲۴

تصاویر رندرهای BMW سری ۵؛ تجسمی از نسل بعدی BMW سری 5 مدل ۲۰۲۴
3 مرداد 1401
  • 0

نسل جدید بی‌ام‌و سری ۵ در معابر عمومی و با چراغ‌های مدل نهایی تولیدی به تازگی مشاهده شد. با اینکه هنوز دیدن شکل کامل چراغ‌ها و گرافیک داخلی آن‌ها بسیار دشوار است، با این حال می توان هنرمندی طراحان را در تجسم فرم این خودرو و به ویژه چراغ‌های جلو را ببینیم.

Kolesa.ru که تخصص ویژه‌ای در انتشار رندرهایی از خودروهای جدید دارد به تازگی بی‌ام‌و سری ۵ جدید را تجسم کرده است. از آنجا که تصاویر جاسوسی سری ۵ جدید و رندرهای منتشر شده می توان گفت که احتمالاً سدان شیک ژرمن‌ها به همین شکل طراحی شده است. چراغ‌های جلوی این خودرو از سری ۳ فیس لیفت الهام گرفته‌اند،ولی شاخصه‌های سری ۲ کوپه نیز در آن مشاهده می‌شوند. همچنین به نظر می رسد که  جلوپنجره کلیوی شکل سری ۵ جدید اندکی بزرگ‌تر از قبل خواهد بود اما قطعاً به بزرگی نمونه بکار رفته در M3 و M4 فعلی نخواهد بود.

2024-bmw-5-series-rendering-rear.webp

همچنین نمای عقب سری ۵ جدید طراحی بسیار متفاوتی نسبت به سری ۷ و i7 جدید خواهد داشت. سدان جدید بی‌ام‌و سنتی‌تر عمل خواهد کرد و بچه وسط این خانواده خواهد بود تا با طراحی بسیار زیبا و شیک خود به ویژه در بخش عقب دل‌ها را جذب خود کند. شنیدن این خبر که بی‌ام‌و اقدام به حفظ سری ۵ تورینگ خواهد کرد، به احتمال زیاد حس خوبی را در دنیایی پر از شاسی بلندها ایجاد می‌کند. همچنین شایعاتی درباره تولید دوباره M5 تورینگ به عنوان رقیب آئودی RS6 و مرسدس-ای ام جی E 63 S استیت شنیده می‌شود اما فعلاً چیزی تائید نشده است.

بی‌ام‌و سری ۵ جدید با پیشرانه‌های بنزینی و دیزلی یورو ۷ و با سیستم‌های کمکی الکتریکی عرضه خواهد شد. احتمال دارد نسخه پلاگین هیبریدی این خودرو و حتی نسخه پلاگین هیبریدی M پرفورمنس با قدرت ۵۶۵ اسب بخاری تولید شود. گفته می‌شود پرچم‌دار خانواده یعنی M5 نیز با نیروگاه ۸ سیلندر هیبریدی در دسترس خواهد بود.

 
منبع پدال


نظرات