1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. شاسی بلند زیبای آئودی با 301 اسب بخار معرفی شد

شاسی بلند زیبای آئودی با 301 اسب بخار معرفی شد

15 مهر 1401
  • 0

آئودی کیو4 ایی-ترون اسپرت‌بک زیباترین محصول کلاس شاسی بلند در بازار جهانی به شمار می رود. این خودرو از 2 موتور الکتریکی پیشرفته برخوردار است که هر یک با یکی از محورهای کیو۴ ای-ترون در ارتباط هستند.

انرژی مورد نیاز پیشرانه الکتریکی از بسته باتری 77.9 کیلووات ساعت لیتیم-یون تامین می شود که برد حرکتی 390 کیلومتر را فراهم خواهد کرد.

به طور کلی، خروجی پیشرانه 295 اسب بخار و گشتاور 339 پوندفوت است. بیشینه سرعت نیز 180 کیلومتر بر ساعت محاسبه شده است. خودرو طی 5.8 ثانیه از حالت توقف کامل به سرعت 96 کیلومتر برساعت می رسد.

قیمت پایه این تریم در بازار آمریکا حدود 67 هزار دلار است.

در فضای کابین استاندارد و کیفیت آئودی کاملا احساس می شود و نمایشگر 10.1 اینچی اطلاعات کیلومتر و نمایشگر 10.3 اینچی تنظیمات سیستم سرگرمی نیز بر روی خودرو نصب شده است.

در طراحی آئودی کیو4 ایی-ترون اسپرت بک تلاش شده تا ترکیبی فعال از یک کراس اوور و همچنین سدان فست بک اسپرت ارائه شود. در نمای جانبی، حضور رینگ های آلومینیومی اختصاصی و تفاوت سطح ایجاد شده در خط شانه و روی درب ها به خوبی حس یک محصول اسپرت را ارائه می دهند.

توجه به جزئیاتی مانند دماغه، شیب سقف و چراغ های اصلی عقب بیانگر آن است که کمپانی آلمانی بتواند بسیار موفق حاضر شود.نظرات