1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. جزئیات عرضه امروز لاماری ایما در بورس + قیمت نهایی

جزئیات عرضه امروز لاماری ایما در بورس + قیمت نهایی

9 آذر 1401
  • 0

مطابق اطلاعیه های صادر شده، صبح امروز بورس کالا میزبان لاماری ایما، محصول جدید آرین پارس موتور بود و طی آن، لاماری در سه رنگ مشکی، سفید و خاکستری برای متقاضیان عرضه شد، در این مطلب میخواهیم به جزئیات معاملات صبح امروز این خودروها بپردازیم.

جزئیات عرضه لاماری ایما مشکی در بورس کالا؛ 9 آذر 1401

نخستین عرضه امروز در تالار خودور بورس کالا مربوط به لاماری ایما مشکی رنگ بود که طی آن تنها ۶۸ دستگاه از این خودروها با قیمت پایه 981 میلیون تومان عرضه شدند، همزمان با عرضه این تعداد لاماری ایما مشکی روی تابلوی بورس، ۵۰۶ تقاضا برای این مدل شکل گرفت که همان میزان عرضه با لحاظ رقابت ۳۷.۸۷ درصدی، به قیمت میانگین هر دستگاه یک میلیارد و 352 میلیون تومان فروخته شد؛ تقریبا 371 میلیون تومان بالاتر از قیمت پایه؛ با این حساب قیمت تمام شده این خودروها برای مصرف کننده رقمی در حدود یک میلیارد و 530 میلیون تومان خواهد بود.

کمترین قیمت پایه مچ شده ۱.۳۵۲ میلیارد تومان بود.

عرضه خودروی لاماری ایما مشکی به صورت سلف و با تحویل ۱۹ بهمن انجام شد.

مشخصات خودرو قیمت پایه کمترین قیمت مچ شده قیمت نهایی موعد تحویل
لاماری ایما مشکی 981 میلیون تومان یک میلیارد و 352 میلیون تومان یک میلیارد و 530 میلیون تومان 19 بهمن

 

جزئیات عرضه لاماری ایما خاکستری در بورس کالا؛ 9 آذر 1401

دومین عرضه امروز در تالار خودور بورس کالا نیز مربوط به لاماری ایما خاکستری رنگ بود که طی آن تنها 38 دستگاه از این خودروها با قیمت پایه 981 میلیون تومان عرضه شدند، همزمان با عرضه این تعداد لاماری ایما خاکستری روی تابلوی بورس، 188 تقاضا برای این مدل شکل گرفت که همان میزان عرضه با لحاظ رقابت 31.6 درصدی، به قیمت میانگین هر دستگاه یک میلیارد و 291 میلیون تومان فروخته شد؛ تقریبا 310 میلیون تومان بالاتر از قیمت پایه؛ با این حساب قیمت تمام شده این خودروها برای مصرف کننده رقمی در محدوده یک میلیارد و 460 میلیون تومان خواهد بود.

مشخصات خودرو قیمت پایه کمترین قیمت مچ شده قیمت نهایی موعد تحویل
لاماری ایما خاکستری 981 میلیون تومان یک میلیارد و 291 میلیون تومان یک میلیارد و 460 میلیون تومان 19 بهمن

 

جزئیات عرضه لاماری ایما سفید در بورس کالا؛ 9 آذر 1401

سومین عرضه امروز در تالار خودور بورس کالا نیز مربوط به لاماری ایما سفید رنگ بود که طی آن 68 دستگاه از این خودروها با قیمت پایه 981 میلیون تومان عرضه شدند؛ آخرین معامله خودرویی امروز بورس کالا مربوط به همین خودرو بود که نهایتا با قیمت میانگین 1 میلیارد و 320 میلیون تومان به فروض رسید، حدودا 340 میلیون تومان بالاتر از قیمت پایه اعلام شده، با این حساب قیمت تمام شده این خودروها برای مصرف کننده رقمی در محدوده یک میلیارد و 490 میلیون تومان خواهد بود.

مشخصات خودرو قیمت پایه کمترین قیمت مچ شده قیمت نهایی موعد تحویل
لاماری ایماسفید 981 میلیون تومان یک میلیارد و 320 میلیون تومان یک میلیارد و 490 میلیون تومان 19 بهمن

 

لاماری ایما (Lamari Eama)، نخستین محصول تولیدی آرین موتور است که در کارخانه آرین پارس موتور در شهر خمین مونتاژ می شود، این خودرو در واقع نسخه سفارش ایران دانگ فنگ T5 ایوو است. لاماری ترکیبی از دو مجموعه واژه Leading Automaker و بخشی از کلمه آرین است که واژه لاماری Lamari را تشکیل داده است. برای آشنایی بیشتر با این خودرو ویدیو معرفی و تست رانندگی لاماری ایما را تماشا یا صفحه لاماری ایما را مطالعه نمایید.

 نظرات