1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه
  4. اعلام آخرین‌ مهلت بازدید از خودروهای خارجی مزایده ای

اعلام آخرین‌ مهلت بازدید از خودروهای خارجی مزایده ای

16 آذر 1401
  • 0

سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی کشور با انتشار اطلاعیه جدیدی اعلام کرد که آخرین‌مهلت برای بازدید از خودروهای خارجی که در مزایده سراسری الکترونیک شماره ۲۶۳ عرضه خواهند شد و ارائه پیشنهاد قیمت برای خرید آنها ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۱۶ آذرماه ۱۴۰۱ خواهد بود.

به گزارش این سازمان، مزایده الکترونیک سراسری شماره ۲۶۳ سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی بیش از ۹۰۰ میلیارد تومان ارزش داشته و به‌صورت الکترونیک و در بستر سامانه تدارکات الکترونیک دولت (ستاد) برگزار می‌شود.

در این مزایده الکترونیک که هشتمین مزایده الکترونیک این سازمان در سال جاری خواهد بود، علاوه بر ۳۸ دستگاه خودروی سواری وارداتی باقی‌مانده از دو مزایده فوق‌العاده قبلی که در استان‌های بوشهر و خوزستان عرضه شده‌اند؛ کالاهای دیگری چون مواد شیمیایی، لوازم و ابزارآلات صنعتی، ماشین‌آلات راه‌سازی، لوازم‌خانگی و کالاهای دیجیتال نیز در قالب ۱۴۰۰ دسته کالا از ۳۰ استان کشور عرضه شده است.
مزایده الکترونیک ۲۶۳ با حضور اعضای شورای فروش سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی در روز بیست و یکم آذرماه رمزگشایی می‌شود و برندگان آن نیز از طریق تارنمای این سازمان به اطلاع مردم می‌رسد.نظرات