1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. چه خبر از سامانه یکپارچه؟

چه خبر از سامانه یکپارچه؟

6 خرداد 1402
  • 0

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو اعلام کرد که در سایت این سامانه، اختلالی به وجود آمده بود که در عصر دیشب برطرف شد و در حال حاضر سامانه فعال است. متقاضیان می‌توانند فرآیند ثبت نام خودرو را به پایان رسانده و از این سامانه استفاده نمایند.

مهدی تقدسی اعلام کرد که متقاضیان در ساعات غیر پیک می‌توانند به سامانه یکپارچه عرضه خودرو مراجعه کرده و بدون هیچ مشکلی، فرآیند ثبت نام خود را به پایان برسانند. با توجه به اینکه ثبت نام تا تاریخ ۱۰ خرداد ادامه دارد، متقاضیان نباید نگران تکمیل فرآیند ثبت نام خود باشند.

مدیر سامانه یکپارچه فروش خودرو با بیان اینکه در هر دقیقه حدود ۲۵۰ نفر موفق به انتخاب خودرو می‌شوند، گفت: به دلیل اینکه اولویت انتخاب، پنج خودرو شده است در نتیجه فرد، زمان بیشتری را در سامانه می‌ماند به همین دلیل انتخاب پنج اولویت زمان بر است؛ در نخستین مرحله از طرح یکپارچه فروش خودرو، یک انتخاب انجام می‌شد و کندی به مراتب کمتر بود.

وی تاکید کرد: تاکنون ۸۹۵ هزار نفر توانستند در سامانه یکپارچه فروش خودرو ۵ اولویت خودرویی خود را انتخاب کنند. البته یک بار اولویت به هر کد ملی داده می‌شود و بر اساس اولویتی که متقاضی دریافت کرده انتخاب خودرو انجام می‌شود.نظرات