1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. کسب و کار
  4. امکان تسویه بدهی خودرو به صورت یکجا در آیتول فراهم شد

امکان تسویه بدهی خودرو به صورت یکجا در آیتول فراهم شد

8 مرداد 1402
  • 0

پرداخت به موقع بدهی‌های خودرو دغدغه بسیاری از مالکان خودرو است. مالکانی که به دلیل مشعله زیاد، تسویه بدهی خودرو را به تعویق بیندازند یا فراموش کنند با مشکلاتی چون دو برابر شدن مبلغ جریمه به دلیل دیرکرد پرداخت و یا بروز مشکلاتی در زمان نقل و انتقال سند خودرو و... مواجه خواهند شد. هیچ فرقی هم نمی‌کند که بدهی خودرو به دلیل جرایم و تخلفات رانندگی است یا عدم پرداخت عوارض سالیانه و آزادراهی و...؛ در هر حال بدهی‌های خودرویی باید در زمان مقرر پرداخت شوند تا از بروز مشکل و دردسرهای ناشی از عدم پرداخت آنها در امان بمانیم. اما چگونه می‌توان در سریعترین زمان و به ساده‌ترین شیوه ممکن بدهی‌های خودرو را تسویه کرد؟ آیا راهی برای پرداخت یکجا و خودکار بدهی‌های خودرویی وجود دارد تا نگرانی و استرس دیرکرد پرداخت را نداشته باشیم؟ در ادامه با ما همراه باشید تا با بهترین مسیر پرداخت به موقع بدهی‌های خودرو آشنا شوید.

2.jpg

بهترین راه تسویه بدهی‌های خودرو

قطعا آنلاین شدن روند پرداخت‌ها و از جمله پرداخت‌های خودرویی، یکی از بزرگترین خدمات فناوری به بشر بوده است. با آنلاین شدن فرآیند پرداخت‌ها، دیگر نیازی نیست در صف‌های طولانی بانک‌ها بایستیم و سختی‌های مراجعه حضوری به بانک‌ها را به جان بخریم. حالا با چند کلیک ساده از طریق سامانه‌های آنلاین پرداخت می‌توانیم پرداخت‌ها را به ساده‌ترین شیوه ممکن انجام دهیم. در زمینه خودرو نیز به همین صورت است؛ با کمک سامانه‌های مختلف می‌توانیم به صورت آنلاین و به ساده‌ترین شیوه ممکن پرداخت‌های خودرویی را انجام دهیم. اما پرداخت از طریق سامانه‌هایی که صرفا فرآیند پرداخت‌ را تسهیل کرده‌اند بهترین راه ممکن نیست و ما برای شما پیشنهاد بهتری داریم. پیشنهاد ما به شما استعلام و پرداخت تمام بدهی‌های خودرویی از طریق یک سامانه جامع و یکپارچه خودرویی است. سامانه یکپارچه خدمات خودرویی آیتول به شما این امکان را می‌دهد تمام بدهی‌های خودرویی خود را استعلام و پرداخت کنید. به عبارتی شما به عنوان کاربر آیتول این امکان را دارید تا تمام بدهی‌های خودروی خود را استعلام و به صورت یکجا تسویه کنید. برای این منظور، فقط کافیست به وبسایت یا اپلیکیشن آیتول مراجعه و مشخصات خودروی خود را ثبت کنید و با کمک این سامانه یکپارچه خدمات خودرویی، از جرایم رانندگی، عوارض آزادراهی، عوارض سالیانه و سایر پرداخت‌های خودرویی استعلام بگیرید و در لحظه، به صورت موردی و یا یکجا بدهی خود را پرداخت کنید.

این را هم بدانید که پرداخت جریمه خودرو در آیتول بدون نیاز به احراز هویت و کد سخا بوده و بهترین راهگشا برای پرداخت آنی خلافی خودرو است؛ به‌نحوی‌که کاربر با واردکردن شماره پلاک خودرو، تلفن همراه و کد ملی مالک به‌راحتی بدهی خود را تسویه می‌کند.

نحوه پرداخت خلافی خودرو از طریق اپلیکیشن یا سایت آیتول به این شکل است که؛ با ورود به بخش «استعلام و خلافی خودرو» امکان دسترسی به جزئیات دقیق قبوض جریمه وجود دارد تا شما بنا بر انتخاب خود، جرایم خودرو را به‌ صورت موردی و یا یکجا تسویه کنید.

مهم‌ترین مزیت پرداخت خلافی خودرو در آیتول، امکان فعال‌سازی اشتراک اطلاع رسانی آیتول بوده و به‌این‌ترتیب گزارش تجمیع شده تمام بدهی‌های مربوط به خودرو اعم از عوارض آزادراهی، عوارض سالیانه، طرح ترافیک و موعد بیمه شخص ثالث خودرو، به مدت یک سال به کاربر ارائه می‌شود.

نکته قابل توجه این است که آیتول امکانی برای کاربرانش فراهم کرده است تا با استفاده از اشتراک اطلاع‌رسانی آیتول، هرگز مشمول جریمه دیرکرد و توقیف خودرو نشوند. کافیست سرویس پرداخت مستقیم (direct debit) را فعال و کیف پولتان را شارژ کنید تا تمام‌پرداختی‌های خودرو به‌صورت خودکار توسط سامانه هوشمند آیتول انجام گیرد.

خبر خوب این است که آیتول امکان پرداخت اقساطی خلافی خودرو را نیز برای کاربرانش فراهم کرده است. به این ترتیب اگر شما در جرگه کاربران سامانه یکپارچه خدمات خودرویی آیتول باشید، می‌توانید با وارد کردن کد ملی و شماره پلاک خودرو، از خلافی‌های خودروی خود استعلام بگیرید و خلافی خودرو را به صورت آنی و قسطی پرداخت کنید.

 در این سامانه امکان پرداخت مالیات نقل و انتقال خودرو، صدور و تمدید بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو و موتور سیکلت را نیز دارید.

آیتول به عنوان سامانه یکپارچه خدمات خودرویی، در پاسخ به شعار برند خود که پاسخ به تمام دغدغه‌های خودرویی مالکان خودرو است، کاملترین سبد را در این زمینه دارد. برای استفاده از خدمات این سامانه به وبسایت یا اپلیکیشن آیتول مراجعه کنید.نظرات