1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. زاگرس خودرو زنده می‌شود

زاگرس خودرو زنده می‌شود

9 اردیبهشت 1396
  • 2

درحالی‌که این روزها بحث بر سر کارخانه زاگرس خودرو و موضوع تعطیلی آن به میان آمده است، وزیر صنعت دوشنبه گذشته به همراه جمعی از معاونان خود به بروجرد رفتند و اخبار رسیده از مباحث مطرح‌شده طی بازدید، از احتمال بالای تولید دوباره پروتون در این کارخانه حکایت دارد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت طی این بازدید درباره ازسرگیری تولید محصولات پروتون در زاگرس خودرو و همچنین اعتراض مدیران شرکت زاگرس خودرو درباره ورود برخی شرکت ها به مذاکرات شرکت های رقیب و سو استفاده طرف های خارجی از ناهماهنگی ها گفت: اختلافاتی در این میان وجود دارد که درصدد رفع این اختلافات و ادامه همکاری‌ها هستیم .

نعمت زاده همچنین با اشاره به امکانات فنی مهندسی بالای زاگرس خودرو مانند خط رنگ این شرکت که کمتر در کارخانه های خصوصی کشور وجود دارد نیز تصریح کرد: مدیریت جدید زاگرس خودرو هم‌زمان با شرکت‌های دیگر اروپایی و چینی در حال مذاکره است که به نتایج قابل قبولی نیز رسیده‌اند.

گفتنی است اخباری این روزها در خصوص تعطیلی کارخانه‌های خودروسازی کشور در برخی رسانه‌ها انعکاس پیداکرده است درحالی‌که تعطیلی این کارخانه‌ها از 8 سال پیش بوده و رسانه های مذکور تنها به دلیل نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری و برای تضعیف دولت اقدام به انتشار اخبار درباره تعطیلی کارخانه کرده اند و اطلاعاتی درباره احیا شدن دوباره این کارخانه نداشتند.

شایان ذکر است زاگرس خودرو یکی از شرکت‌ها و کارخانه‌های خودروسازی در ایران بود که درزمینهٔ مونتاژ خودروهای پروتون فعالیت داشت. کارخانه زاگرس خودرو در شهرستان بروجرد قرارگرفته است و از سال 1375 شروع به فعالیت کرده است.

 زاگرس خودرو زنده می‌شود

 زاگرس خودرو زنده می‌شود

 زاگرس خودرو زنده می‌شود

 زاگرس خودرو زنده می‌شود

 زاگرس خودرو زنده می‌شود

منبع:عصرخودرونظرات

  • عرفان عرفان (13 اردیبهشت 1396 ساعت 14:34)

    توی متن بالا نوشته این کارخونه از 8 سال پیش تعطیل شده...! خب داداش! یعنی 4 سالش تو این دولت بوده دیگه...! بعد وزیر حالا دم انتخابات یادش افتاده این کارخونه پکیده...!!!؟ همین شرکت اگه راه افتاده بود چقدر جوون میتونستن برن سر کار...!؟ کاش همیشه انتخابات بود...!!!

  • در جستجوی ماشین در جستجوی ماشین (9 اردیبهشت 1396 ساعت 17:50)

    کاش راه بیفته جوونا برن سر کار