1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. طرح پیش فروش محصولات دیما دیزل + جزئیات

طرح پیش فروش محصولات دیما دیزل + جزئیات

12 اسفند 1402
  • 0

شرکت دیما دیزل، زیرمجموعه گروه خودروسازی مایان شرایط پیش فروش محصولات خود را با قیمت علی الحساب اعلام کرد.

در این طرح، محصولات سنگین شرکت دیما دیزل شامل کشنده دیما، کامیون 19 تن دیما، کامیونت 9 تن خوابدار و کامیونت 6 تن خوابدار به صورت پیش فروش عرضه می شوند.

ثبت نام از طریق سایت گروه خودروسازی مایان (wwwww.Mayan-iranecar.com) قابل انجام می باشد. متقاضیان خرید خودرو مکلف می باشند کلیه وجوهات مربوط به قیمت خودروی مورد درخواست را فقط از طریق سایت گروه خودروسازی مایان تادیه و واریز نمایند در صورت عدم رعایت مورد فوق این گروه هیچگونه مسئولیت و تعهدی در قبال متقاضی نخواهد داشت. حق الزحمه عاملیت مجاز توسط شرکت تامین و پرداخت می.گردد بنابراین پرداخت هرگونه وجهی تحت هر عنوان توسط متقاضی به عاملیت برخلاف مقررات شرکت بوده و غیر مجاز می باشد. مشخصات فنی و سایر امکانات خودرو از طریق سایت گروه خودروسازی مایان به نشانی www.Mayan-group.com قابل رویت بوده و پرداخت وجه به منزله آگاهی و پذیرش مشخصات فنی می باشد. رسید واریز اینترنتی چکهای تکمیل وجه و مدارک باید ظرف مدت ۳ روز به واحد فروش ارائه گردد در غیر این صورت شرکت تعهدی بابت ثبت نام نخواهد داشت.

در این روش ،فروش صلح امکان پذیر نمی باشد و کشنده موضوع این بخشنامه صرفا به نام خریدار شماره گذاری و تحویل خواهد شد. در این روش فروش امکان ثبت نام با کدملی و یا شناسه اقتصادی نمایندگی میسر نمی باشد.

چک می بایست از نوع صیادی باشد چک صیادی می بایست در سیستم صیادی ثبت گردد/ پرینت سیستمی ثبت چك همراه با چك ارسال گردد چك صیادی می بایست فقط در وجه "شرکت دیما دیزل صادر گردد از نوشتن عباراتی مانند بابت و غیره خودداری نمایید در ثبت سیستمی گزینه "خرید کالا" انتخاب گردد هیچگونه خط خوردگی و ظهرنویسی نداشته باشد چک می بایست فقط به نام شخص خریدار باشد و مغایرتی با امضا تعریف شده مشتری در بانک نداشته باشد. قیمت مورد معامله به صورت على الحساب می باشد و قیمت قطعی در زمان تحویل مشخص میگردد و متقاضی مکلف به پرداخت الباقی مبلغ مطابق قیمت اعلامی شرکت می باشد و این مورد قبول و مورد توافق طرفین بوده و ادعایی در این خصوص از سوی متقاضی مسموع نمی باشد.

شرایط فروش زیر از تاریخ یکشنبه 13/12/1402 ساعت 10 صبح آغاز شده تا 17 عصر همان روز یا همزمان با تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

جزئیات فروش:

کشنده.jpg

کامیون.jpg

منبع Car.ir


نظرات