1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. مبارزه با دلال ها ؛ عدم امکان صلح در فروش‌های قطعی ایران خودرو

مبارزه با دلال ها ؛ عدم امکان صلح در فروش‌های قطعی ایران خودرو

31 خرداد 1397
 • 3

گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: امکان صلح در ثبت نام برنامه های پیش فروش قطعی خودرو امکان‌پذیر نیست و خودرو صرفا به شخص ثبت‌نام کننده تحویل داده می شود.

 مبارزه با دلال ها ؛ عدم امکان صلح در فروش‌های قطعی ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو تاکید کرده در راستای حفظ حقوق مشتریان و مصرف کنندگان واقعی و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی توسط سودجویان و به منظور تحویل خودرو به مشتریان نهایی در ثبت‌نام های پیش فروش قطعی خودرو، امکان صلح برای این برنامه فروش ها مقدور نیست و خودرو صرفا به شخص ثبت نام کننده تحویل داده می‌شود.

برمبنای این گزارش، امتیاز ثبت نام در طرح فروش قطعی به هیچ عنوان قابل خرید و فروش نیست و شرکت ایران خودرو هیچ گونه مسئولیتی در برابر تحویل خودرو به فردی غیر از ثبت نام کننده خودرو را ندارد.

ایران خودرو از شهروندان خواسته تا نسبت به موضع مذکور هوشیار باشند.

لازم به ذکر است که خودرو ثبت نامی در زمان مقرر به مالک خودرو ثبت نام کننده که اطلاعات آن در سایت فروش ایران خودرو مندرج باشد تحویل خواهد شد.نظرات

 • محمد محمد (2 تیر 1397 ساعت 13:21)

  برادر من کدوم دلال!!!!دلالها بدون اجازه خودروسازان آب هم نمیتونن بخورن.من مثال میزنم.قراردادهای پژو 2008 امکان صلح ندارد.ولی شما به سایتهای فروش خودرو مراجعه کنید و متوجه میشوید که خیلی از نمایشگاهها و شرکتها فروش فروری پژو 2008 دارند!!!چه جوریه که ماشینهای ثبت نامی را تحویل نمیدهند ولی به وفور امکان خرید این ماشین بصورت سند بنام و تحویل دو ساعته از درب ایران خودرو وجود دارد!!من به واحد شکایت مشتریان ایران خودرو تماس گرفتم و جواب جالبی شنیدم.می گفتند که بعضی از نمایشگاهها سهمیه دارند!!!!!!البته خیلی از اپراتورهاشون اعلام بی اطلاعی میکردند.مخلص کلام اینکه آقا جان جو ندید ...زیر سر خودشونه.منظورم دولتیها و خودروسازاشونه!!!

 • عباس عباس (31 خرداد 1397 ساعت 11:35)

  من اگه کاره ای بودم درب این خودرو مونتاژان(خودرو سازان) را گل می گرفتم .ای آشغالها تا کی میخوان وابسطه به خارج باشید. یه کم غیرت مهندس هایموشکی را داشته باشید

 • امیر امیر (31 خرداد 1397 ساعت 09:10)

  پیش فروش خودرو برای سال آینده گامی در جهت فریب افکار عمومیه.
  # نه به انحصار ایران خودرو و سایپا