1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. جدول قیمت جدید خودروهای تولید داخل در بازار تهران امروز شنبه

جدول قیمت جدید خودروهای تولید داخل در بازار تهران امروز شنبه

7 مهر 1397
  • 2

مدتی شاهد رکود در بازار خودرو بودیم و به نظر می رسید خرید و فروش های دلالان در حاشیه بازار به واسطه پیش فروش دو خودروساز بزرگ کشور کمی کاسته شده و مردم ترجیح می دهند خودروهای مورد نظر خود را از محل مطمئن تری پیش خرید کنند.از سویی به نظر می رسید نرخ دلار کمی به آرامش نسبی رسیده است.

 جدول قیمت جدید خودروهای تولید داخل در بازار تهران امروز شنبه

اما معادلات چند روزی است به هم خورده و دوباره نرخ دلار افزایش یافته و به بالاترین حد خود در چند وقت اخیر رسیده است. اگرچه این بار افزایش نرخ دلار سبب نشده تا بازار دوباره از رکود خارج شود بلکه این بار در بازار محصولات داخلی با افزابش قیمت و کاهش تقاضا رو به رو شده ایم و به نظر می رسد بازار دچار رکود تورمی شده است.

افزایش پلکانی قیمت ها در بازار خودرو که به تبعیت از رشد قیمت دلار است همچنان نگاه سرمایه ای مردم به این کالا را به قوت خود باقی نگه داشته و پس از بازار خرید و فروش دلار و سکه بازار خودرو همچنان نقدینگی های سرگردان را به خود جذب می کند.


استعلام قیمت خودروهای داخلی از بازار تهران و کرج امروز شنبه 7 مهرماه:


 جدول قیمت جدید خودروهای تولید داخل در بازار تهران امروز شنبهنظرات

  • اشکان اشکان (7 مهر 1397 ساعت 13:30)

    اصلا نظرات مارو میخونید؟

  • مجد مجد (7 مهر 1397 ساعت 12:34)

    چی شد پس؟! ایرانخودرو که می گفت با پیش فروش ما خودرو ارزون میشه!!!!! آخه با تحویل سال 98 که اون هم معلوم نیست آپشن و هزار تا درد و مرض دیگه چه وضعیتی داره و قیمت هم به روز که خدا میدونه با سیر صعودی ارز چه بلایی سر مشتری میاره انتظار چی رو میشه داشت. خدا لعنتتون کنه