1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. ام جی GT فردا رونمایی می شود

ام جی GT فردا رونمایی می شود

28 شهریور 1395
  • 2

گفته شده است که این اتومبیل جدید، بین ۱۱۵ تا ۱۲۰ میلیون تومان قیمت دارد و عرضه کننده رسمی MG شرکت مدیا موتورز است واین شرکت نمایندگی آن را در ایران بر عهده دارد.

اگرچه برای مشاهده مانور این اتومبیل «میان قیمت» در خیابان های تهران، باید یک روز دیگر هم صبر کرد، ولی کارشناسان با توجه به این که این اتومبیل دارای اصالت انگلیسی است، کیفیت و اصل و نسب قابل ملاحظه ای دارد، برای آن شانس خوبی در بازار آینده قائل شده اند. به قول معروف ام جی جی تی ، مثل خیلی از این ماشین های از زیر بته درآمده نیست که معمولا صاحب اول و آخرشان همان خریدار اولیه خواهد بود.

طراحی جدید واروپایی،جلوه اسپرت وطراحی چشم نواز فضای داخلی و امکانات ایمنی مناسب از جمله فاکتورهایی است که سازندگان این اتومبیل روی آن تاکید کرده اند. این ها همان ملاک هایی هستند که در حال حاضر در بازار اتومبیل ایران، جزو ملاک های تعیین کنده و مطلوب به شمار می رود.

این اتومبیل از موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو شارژ وقدرت ۱۲۷ اسب بخار بهره می برد.

اولین مساله ای که در اولین نگاه به اتومبیل های ام جی به نظر می رسد این است که گویا این برند انگلیسی که چندسال دیگر سابقه فعالیتش به یک قرن می رسد، در طراحی های عمومی خود به ثباتی رسیده است که باعث می شود امضای عمومی طراحان این شرکت در تمامی مدل های ام جی قابل مشاهده باشد.

ام جی در حال حاضر ۹۱ سال سابقه دارد و یکی از قدیمی ترین شرکت های اتومبیل سازی در اروپا و جهان است. به این دلیل است که نوعی اصالت و قدمت و وقار انگلیسی را می توان در تمام مدل های این شرکت، حتی در مدل های جدید و مدرنش، مشاهده کرد. به گونه ای که شکل عمومی مدل های این شرکت شما را به یاد این برند می اندازد.

این اتومبیل از نظر فرم ظاهری و جوان پسند بودن برخی آن را در رسته اتومبیل های کوپه تقسیم بندی می کنند که می تواند تعریفی از متفاوت بودن این اتومبیل را ارائه نماید.

پیش بینی می شود با درنظر گرفتن شرایط فروش مناسب توسط عرضه کنندگان ،بازار اتومبیل به خصوص در بخش اتومبیل های جوان پسند واکنش درخوری را به این خودرو تازه وارد نشان دهد.نظرات

  • علی علی (31 شهریور 1395 ساعت 08:04)

    با سلام بنده ماشین ام جی جی اس ام یونیت اش خراب شد . هزار و یک بهونه آوردند که مقصر منم نه ماشین . بعد از دو هفته و پرداخت مبلغ ۲ میلیون تومان ماشینو بهم تحویا دادند . بابت گفتهم ام مدرک دارم .

  • سیاوش سیاوش (29 شهریور 1395 ساعت 01:33)

    باید تاسف خورد برای افرادی که با همچین قیمتی برن سمت اینمدل ماشین چینی! درحالی که توی این رنج، بازار خرید ماشین های کره ای و ژاپنی مثل اکسنت الانترا سراتو و مزدا۳ هستش!