1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. نسل جدید رنو مگان به ایران می آید؟

نسل جدید رنو مگان به ایران می آید؟

19 مهر 1395
  • 1

پس از گذشت 10 سال از ورود اولین رنو مگان به ایران، مدیر ارشد محصولات رنو منطقه اَمی (آفریقا، خاورمیانه و هند) از ورود نسل جدید رنو مگان به ایران خبر داد.

 احتمال رویت مجدد مگان در خیابان ها

دامین لاپلن ضمن اعلام خبر بالا گفت: شرکت رنو در حال برنامه ریزی برای واردات نسل جدید رنو مگان به ایران است.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر برنامه تولید نسل جدید این خودرو در ایران گفت: مگان جدید در مرحله اول فقط به صورت وارداتی (CBU) به ایران می آید و در صورت موفقیت در فروش احتمال تولید آن وجود دارد.

لاپلن افزود: احتمالا مگان جدید در صورت ورود به ایران حدود 140 میلیون تومان قیمت‌گذاری شود که در مقایسه با سایر خودروهای هم رده خود شامل هیوندای الانترا، تویوتا کرولا و کیا سراتو وارد رقابت سختی می شود.

 احتمال رویت مجدد مگان در خیابان ها

برای رنو مگان جدید در بخش قوای محرکه، دو موتور بنزینی به قدرت 115 و 130 اسب بخار در نظر گرفته شده است. طراحی کابین رنو مگان سدان هم به طور کامل از مدل هاچ بک این اتومبیل اقتباس شده و مواردی مانند یک نمایشگر بزرگ 7 اینچی TFT در جلو داشبورد، سیستم اطلاعات و سرگرمی چند رسانه ای R-Link با یک نمایشگر 8.7 اینچی درکنسول مرکزی و واحد نمایش اطلاعات روی شیشه جلو (HUD) در آن به چشم می خورد.

نسل جدید رنو مگان سدان در کارخانه رنو واقع در بورسای ترکیه ساخته می شود و از آن جا به بیش از 20 کشور جهان شامل الجزایر، عربستان سعودی، استرالیا، بلغارستان، کرواسی، مصر و امارات متحده عربی صادر خواهد شد.

منبع:خبر ماشیننظرات

  • مهدی مهدی (19 مهر 1395 ساعت 14:09)

    سلام سال 1389اگر اشتباه نکنم مگان2000سی سی 29 میلیون بود اما حالا با کلک اروپایی ها تحریم وغیره .... و اقتصاد نامناسب این روزهای ایران باید 140میلیون پول بدی باور کنید همین سمند اگر موتور ش کمی بهبود بدن و وزن ماشین کم بشه رنگ با کیفیت بزنند فرم بدنه و چراغها خوشگل تر بشه همه میخرند دیگه مردم 140 میلیون برای چی بدن