1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. رونمایی از بی‌ام‌و 330 جدید در تبریز + حدود قیمت

رونمایی از بی‌ام‌و 330 جدید در تبریز + حدود قیمت

16 شهریور 1396
  • 1

پرشیاخودرو مرکز فروش و خدمات پس از فروش ب.ام.و در ایران با 6 محصول ب.ام.و در سالن ستارخان بیست و یکمین نمایشگاه خودرو تبریز حضور یافته است.

 رونمایی از بی‌ام‌و 330 جدید در تبریز + حدود قیمت

لاوه بر حضور ب.ام.و های ایکس٤، ایکس٣، ایکس١، سری ٥(٥٣٠آی) و سری هفت(٧٣٠ال.آی) شاهد بازگشت دوباره ٣٣٠آی در غرفه پرشیاخودرو هستیم. براساس این گزارش، محصول BMW330i یک خودرو ٤ سیلندر با ١٩٩٨ سی.سی حجم موتور است که از حداکثر قدرت ٢٥٢ اسب بخار و گشتاور ٣٥٠ نیوتن متر بهره می برد.

این خودرو در ٥.٨ ثانیه صفر تا صدش را پر می کند و با حداکثر سرعت ٢٥٠ کیلومتر، از مصرف سوخت ترکیبی ٥.٥ تا ٥.٨ لیتر بهره می برد. پیش بینی می شود که ب.ام.و ٣٣٠آی با قیمتی حدود ٤٠٠ میلیون تومان عرضه شود. پرشیاخودرو ٢ درصد تخفیف برای خریداران محصولات ب.ام.و در نمایشگاه خودرو تبریز در نظر گرفته است.

بنابر این گزارش، روند توسعه پرشیاخودرو با افتتاح ٣ نمایندگی در یک ماه گذشته سرعت گرفته است. یادآور می شود بیست و یکمین نمایشگاه خودرو تبریز تا ١٧ شهریورماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برقرار است.

 رونمایی از بی‌ام‌و 330 جدید در تبریز + حدود قیمت

 رونمایی از بی‌ام‌و 330 جدید در تبریز + حدود قیمتنظرات

  • Vahid Vahid (18 شهریور 1396 ساعت 21:15)

    سلام.یه ذره به مردمی که از سایتتون بازدید میکنن احترام بزارید.سایتو درست کردید فقط برای تبلیغات و پول در آوردن؟سرعت سایتتون اِفتضاحه.