1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروهای آتی بازار
 4. ورود با اصالت ژاپنی بزودی به بازار ایران

ورود با اصالت ژاپنی بزودی به بازار ایران

4 اردیبهشت 1397
 • 3

شرکت خوش نام جهان نوین آریا نماینده رسمی نیسان ژاپن در ایران، مدل ایکس تریل جدید این کمپانی را طی هفته های آتی توسط این شرکت رونمایی و روانه بازار خواهد کرد.

در کنار تغییرات ظاهری عمده این خودرو که آن را تبدیل به مدلی هیجانی تر و اسپرت تر کرده، نیسان المان های نوین هوشمندی را نیز چاشنی سیستم رانندگی این خودرو کرده است.

 ورود با اصالت ژاپنی بزودی به بازار ایران

تغییر ظاهر این خودرو دستخوش موج جدید طراحی های مدرن نیسان شده که به شهود می توان بدنه ای عضلانی تر با خطوطی قدرتمند تر، جلو پنجره عریض تر با شکل معروف V مخصوص نیسان و سپری اسپرت تر، رکاب های کروم، چراغ های جلوی LED طیفی و پروژکتورهای مه شکن زاویه دار و مدرن تر نسبت به مدل قبلی زا می توان مشاهده کرد که تمامی این مجموعه در کنار هم ظاهری دوچندان جذاب به این محصول بخشیده اند.

در داخل کابین اولین موردی که به چشم می آید طراحی جدید فرمان D شکل این مدل است. به گفته مهندسان طراح این خودرو، شکل خاص این فرمان راحتی بیشتری را برای راننده فراهم می کند. همینطور سیستم های کنترلی روی فرمان به صورت جوی استیک 4 طرفه طراحی شده است تا راننده راحتتر به منوی مورد نظر دسترسی داشته پیدا کند و زمان کمتری چشم از مسیر بردارد.

آنتن کوسه ای جدید این خودرو بهتر از قبل سیگنال های رادیویی را جذب کرده و با سیستم تحسین شده BOSE صدایی شفاف و با کیفیت را در داخل کابین پخش می کند. طراحی تمام چرم داخل خودرو فضای لوکس تری نسبت به مدل قبلی این خودرو فراهم کرده است. صندلی های چرمی این خودرو در این مدل، برای تمام سرنشینان عقب و جلو مجهز بع گرمکن شده است. به لطف طراحی جدید این خودرو فضای صندوق از از 550 لیتر به 565 لیتر افزایش پیدا کرده است و با خواباندن صندلی های عقب تا 1996 لیتر فضای بار در دسترس می باشد.

در این مدل بسیاری از قطعات دست نخورده باقی مانده است اما برای بهبود عملکرد آن ها تنظیمات و تکنولوژی های هوشمند جدیدی اضافه شده است. این سیستم هوشمند مشابه یک سیستم خلبانی خودکار، در مسیر حرکت این خودرو با تشخیص هوش مصنوعی هدایت برخی از عملکردهای کمکی خودرو را به عهده می گیرد. سیستم اتوماتیک تشخیض عابر پیاده در زمان مواجهه با اعمال ترمز از برخورد خودرو با شخص ثالث جلوگیری میکند. سیستم تشخیص اشیا متحرک عقب خودرو راننده را در زمان حرکت با دنده عقب از وجود اشیا متحرک در نقاط کور خارج اس دسترس راننده با خبر و با اعال ترمز های کوچک از برخورد راننده با آن جلوگیری میکند.

سیستم هوشمند خطوط ترافیکی به راننده در زمان خروج از خطوط هشدار می دهد. سیستم پایداری هوشمند این خودرو در مواقع تغییر مسیرهای اضطراری با اعمال گشتاور های متفاوت روی هر چرخ خودرو را به مسیر اصلی باز میگرداند. سیستم کمکی در زمان شروع حرکت در سر بالایی راننده را برای کنترل خودرو در سطوح شیب دار کمک می کند و از به عقب رانده شدن خودرو جلوگیری میکند. رادار هوشمند جلوی این خودرو فاصله ایمنی با اشیا یا خودرو های روبرو را حفظ می کند و با اعمال کمکی ترمز از بروز حادثه جلوگیری می کند. به طور کلی سیستم های نوین رانندگی هوشمند نیسان برای ایمنی، راحتی و رفاه بیشتر رانندگان طراحی شده است تا با مجموعه ای از عملکردهای اتوماتیک در برابر عوامل خارجی و شرایط محیطی، خطاهای انسانی را کاهش و امنیت رانندگی را افزایش دهد. تمامی این ابزارها در سیستمی یکپارچه آرامش و آسایش راننده و سرنشینان را در سفرهای درون و برون شهری تامین می کند.نظرات

 • نمایندگی نمایندگی (5 اردیبهشت 1397 ساعت 09:47)

  چیزی به اسم نمایندگی اینجا نداریم .همش الکیه.کشور سازنده خودش میاد شرکت میزنه به اسم خودش اینا پول میگیرن از شرکت میخرن .ربطی به نماینده بودن نبودن نداره هرکسی میتونه پول جمع کنه بره کلی ماشین بخره.حالا دلیلش چیه که خود شرکت سازنده اینجا فعالیت نمیکنه خدا میدونه. شاید برای بردن سود بیشتر باشه.نمایندگی نیسان اسمش نیسان هست دیگه چطور اسم باید تغییر منه .مثلن اسمش کره سازی باشه بگه من نمایندگی میتسوبیشی هستم

 • vahid vahid (4 اردیبهشت 1397 ساعت 11:36)

  چه فایده که قیمتش از جون آدمها هم بیشتره!!!!!!!!!!

  سید محمد مصطفوی سید محمد مصطفوی (5 اردیبهشت 1397 ساعت 08:54)

  اون کسی که به حرف حساب رفیقمون منفی داده احتمالا دلال یا آقازادست که زیر پرچم پدرش داره نشخار می کنه، رفیق دنیا همیشه برای یک عده خواص هستش ؛ به ما وعده بهشت رو میدن درصورت صبوری درمقابل ظلم اما خودشان این دنیا ررو سفت و سخت چسبیدن و میگن اون دنیا رو کی دیده.