1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. نسخه جدید X55 در چین رونمایی شد / عرضه در ایران به زودی + عکس

نسخه جدید X55 در چین رونمایی شد / عرضه در ایران به زودی + عکس

24 آبان 1397
  • 0

طی مراسمی در چین نسخه جدید X55 با حضور کارشناسان و میهمانان متعدد از کشورهای مختلف رونمایی شد.

بنا بر اعلام شرکت چری، خودرو X55 بر پایه زبان طراحی LIFE IN MOTION محصولی مبتنی بر استفاده در سبک زندگی هوشمند عرضه خواهد شد.

 نسخه جدید X55 در چین رونمایی شد / عرضه در ایران به زودی + عکس

محصول تازه عرضه شده X55 در واقع یک نسخه بروز شده از تیگو 4 است که بعد از مطالعات واحد تحقیق و توسعه، در دستور تغییرات قرار گرفت. هدفی که در واقع توفیق در بازارهای خودرویی خارج از چین را دنبال می‌کند.

X55 در کلاس COMPACT SUV قرار می‌گیرد. خودرویی چهارسیلند 1500 سی‌سی با موتوری مجهز به سیستم توربو شارژ و گیربکس دوکلاچ است

طراحی خاص جلو پنجره و هماهنگی این طراحی در بدنه و نهایتا فرم عقب خودرو حاکی از زبان هماهنگ طراحی این محصول دارد همچنین دامنه تغییرات به داخل کابین نیز کشیده شده و اکنون شاهد به کارگیری فرمانی جدید، دسته دنده شکیل تر و دکمه هایی متفاوت در اطراف آن هستیم. در این بخش شکل کنسول مرکزی هم نسبت به قبل تغییراتی را به خود دیده است.

 نسخه جدید X55 در چین رونمایی شد / عرضه در ایران به زودی + عکس

نکته مهم قابل تامل در این خودرو استفاده مهندسان از پلت فرم موفق T1X برای این خودرو است. این پلت فرم بعنوان یک پلت فرم مدولار (Modular-Platform) شناخته می‌شود. پلتفرمی که پیش از این میزبانی خودرو موفق تیگو 7 را نیز به عهده گرفته بود.

 نسخه جدید X55 در چین رونمایی شد / عرضه در ایران به زودی + عکس


تست خودرو همراه با پوشش استتاری در ایران


شرکت مدیران خودرو بعنوان شریک تجاری چری در ایران نیز اخیرا چند نسخه از این خودرو را جهت دریافت مجوز های لازم استاندارد و دیگر تست های لازم مورد بررسی قرار داده است، این در حالی است که مشخصات و امکانات نهایی این خودرو برای ورود به بازار ایران معرفی و اعلام نشده است.

 نسخه جدید X55 در چین رونمایی شد / عرضه در ایران به زودی + عکسنظرات