1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. سایپا آغاز گرانی محصولاتش را رقم زد

سایپا آغاز گرانی محصولاتش را رقم زد

8 مرداد 1396
 • 7

گروه خودروسازی سایپا با ارسال بخشنامه‌ای به نمایندگی‌های فروش خود از آنها خواست مقدمات گرانی پراید، تیبا و تندر ۹۰ را آماده کنند.

 سایپا آغاز گرانی محصولاتش را رقم زد

اواخر هفته گذشته بود که معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از افزایش قیمت محصولات این گروه براساس مجوز شورای رقابت خبر داد.

رضا تقی‌زاده اظهار کرده بود که " براساس مجوز شورای رقابت خودروهای پراید و تیبا حداکثر تا ۱.۵ درصد و تندر ۹۰ تا ۲.۵ درصد مجاز به افزایش قیمت هستند. البته این مجوز هنوز از سوی شورای رقابت به سایپا ابلاغ نشده اما به محض دریافت آن، افزایش قیمت‌ها بر روی محصولات ایکس ۱۰۰، ایکس ۲۰۰ و تندر ۹۰ اعمال خواهد شد".

در این شرایط از نمایندگی‌های فروش گروه خودروسازی سایپا خبر می‌رسد که این شرکت در بخشنامه‌ای از آنها خواسته برای افزایش قیمت محصولات اعلامی آماده شوند.

در بخشی از این بخشنامه آمده است:" پیرو اخذ مجوز شورای رقابت ترتیبی اتخاذ کنید تا مدارک مربوط به ثبت‌نام تمام خودروهای امانی نزد نمایندگی، پرونده‌های پذیرش نشده و دعوتنامه‌های ارسال شده در اسرع وقت تکمیل و پذیرش گردد. لازم به ذکر است این افزایش قیمت شامل تمام خودروهای امانی و دعوتنامه‌های ارسال شده خواهد شد".

اگرچه سایپا هنوز قیمت جدید محصولات خود را اعلام نکرده است اما با این بخشنامه استارت گرانی پراید، تیبا و تندر ۹۰ را زده است.

منبع ایسنا


نظرات

 • علی علی (9 مرداد 1396 ساعت 11:47)

  تا 1000 سال دیگه هم همینیم که هستیم.........افسوس

 • saeed saeed (9 مرداد 1396 ساعت 01:39)

  مشکل ماییم که میخریم هرچی سرمون بیاد حقمونه

 • حسین حسین (8 مرداد 1396 ساعت 17:13)

  ازماست که برماست. این مردم لیاقتشون همینه تا یه گروه اینجوری بهشون ظلم کنن. وقتی در مقابل یه خودرو ساز داخلی که اینهمه دروغ و دغل داره نمیتونیم کاری بکنیم چه جوری میخایم رو به روی ظالمان دنیا بجنگیم. به امام حسین انصاف نیست . عرضه ندارین خودروی ارزان و با کیفیت درست کنید خوب وارد کنید تا کی میخاین جیب آقازاده هارو پرکنید.

 • بهروز بهروز (8 مرداد 1396 ساعت 15:53)

  ای خدااااا تاکی ؟؟؟؟؟؟؟ هر روز از کیفیت کم میشه به قیمت اضافه میشه . با جون مردم چند دهه دارن بازی میکنن که به اصطلاح حمایت کنن از تولید داخلی . بابا بسه بسه بسه تورا خدا دست بردارید از جون این مردم . بذارید لا اقل چند نفر هم تو این مملکت به مرگ طبیعی بمیرن

 • سعید سعید (8 مرداد 1396 ساعت 14:05)

  یکی نیست به این احمقها بگه تا کی میخوان سر مردم کلاه بزارید با این ماشینهای آشغالتون.
  فقط متاسفم برای مدیران این خودرو ساز که خودتان چی خودرویی سوار میشید.
  می دونم که جز دروغ چیزی ندارن بگن

 • در جستجوی ماشین در جستجوی ماشین (8 مرداد 1396 ساعت 12:00)

  نکنید با مردم این کار ها را خدا را خوش نمیاد

 • فرزاد فرزاد (8 مرداد 1396 ساعت 11:50)

  چند وقت پیش تو مصاحبه از یه بچه پرسیدن که؛ بزرگ شدی میخوای چیکاره بشی؟ گفت آشغال فروش! واقعا تا به الان خیلی ناراحت بودم، ولی با خوندن این خبر به شعور خودم میخندیدم و به آینده نگری اون بچه احسنت میگم!