1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. اعلام محصولات جدید کرمان موتور برای سال ۲۰۱۸

اعلام محصولات جدید کرمان موتور برای سال ۲۰۱۸

22 دی 1396
 • 4

مدیر بازاریابی و فروش شرکت کرمان موتور اعلام کرد: در سال ۲۰۱۸ علاوه بر محصولات فعلی خودروهای جدیدی به سبد محصولات شرکت کرمان موتور اضافه خواهد شد.

 اعلام محصولات جدید کرمان موتور برای سال ۲۰۱۸

حسن اکبری با بیان این مطلب افزود: عرضه خودروهایی همچون هیوندای کونا، آی ۳۰ جدید و آزرا در دستور کار قرار گرفته و در تلاش هستیم طبق زمان بندی اعلام شده این محصولات را وارد بازار ایران کنیم.

وی با بیان اینکه توسعه همکاری ها با شرکت خودروسازی JAC نیز در دستور کار قرار گرفته افزود: علاوه بر عرضه خودرو جی۴ برای خودرو اس۷ هم در حال مذاکره و برنامه‌ریزی هستیم و از سوی دیگر مذاکرات با شرکت لیفان برای تولید و عرضه محصولات جدید این شرکت در حال پیگیری است. مدیر بازاریابی و فروش کرمان موتور بیان اینکه شرکت کرمان موتور برای عرضه ۲۰ هزار دستگاه انواع محصولات هیوندای در سال آینده برنامه‌ریزی کرده است، افزود: تولید داخل الانترا مدل جدید از نیمه اول سال ۹۷ در دستور کار قرار گرفته و در همان بازه زمانی با قیمت کمتر از ۱۵۰ میلیون تومان تحویل مشتریان نیز خواهد شد.

اکبری با بیان اینکه رویکرد اصلی شرکت کرمان موتور کاهش طول عمر محصولات و عرضه مستمر خودروهای جدید و روزآمد است، تصریح کرد: برای سال ۲۰۱۹ نیز ساخت داخل توسان در دستور کار قرار خواهد گرفت.نظرات

 • مهدی مهدی (24 دی 1396 ساعت 01:09)

  یعنی مثل ایران خودرو و سایپا نمیایم ۴۰۵ و پراید رو تا قیام قیامت تولید کنیم
  افتاد عزیزم

 • mreza mreza (23 دی 1396 ساعت 11:35)

  عجب رویکردی کاهش طول عمر محصولات !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! درود بر شما

 • محمود محمود (22 دی 1396 ساعت 17:30)

  آیا برای تولید اکسنت مدل 2018 جدید که فیس جدیدش تومده کرمان موتور برنامه ای دارد؟

 • مهدی مهدی (22 دی 1396 ساعت 12:58)

  رویکرد کرمان موتور کاهش طول عمر محصولات یعنی چی ؟ میشه یکی این جمله رو بیشتر توضیح بده ؟