1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. H30 کراس ایران خودرو سومین ستاره کیفیت را کسب کرد

H30 کراس ایران خودرو سومین ستاره کیفیت را کسب کرد

15 آبان 1397
  • 1

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در ارزشیابی مهرماه 97 خودروهای ساخت داخل، محصول اچ30 کراس با ارتقا سطح کیفی موفق به کسب سه ستاره کیفی شد.

 H30 کراس ایران خودرو سومین ستاره کیفیت را کسب کرد

این نتیجه حاصل برنامه ها و پروژه های بهبود کیفیت تعریف شده در سطح گروه صنعتی ایران خودرو است که با همت و تلاش مدیران و کارکنان شرکت ایران خودرو و پشتیبانی حوزه های تولید، ساپکو، کیفیت و مهندسی کسب شده است.

بر اساس این گزارش، در حال حاضر در تمامی محصولات سواری و تجاری گروه صنعتی ایران خودرو دارای دو ستاره کیفیت و بالاتر از دو ستاره هستند و محصول تک ستاره در سبد محصولات ایران خودرو وجود ندارد.

همچنین گزارش نتایج ارزشیابی خودروهای ساخت داخل در مهر ماه سال جاری، موید صدرنشینی پژو 2008 در لیست خودروهای بالای 100 میلیون تومان و صدر نشینی محصولات 207 اتومات، همچنین محصولات تندر ایران خودرو در رده بندی بخش بندی قیمتی 25 تا 50 میلیون تومان است.

کیفیت راهی بی پایان است و شرکت ایران خودرو با تولید و ارایه محصولات جدید و کیفی سازی محصولات جاری، رویکردی مستمر و همه جانبه ایی را در استمرار مسیر ارتقاء کیفیت محصولات در پیش گرفته است.نظرات

  • ایلیا ایلیا (15 آبان 1397 ساعت 12:37)

    ببین سبیل چند نفر رو چرب کردن ...