1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. ایران خودرو به دلیل تحریمها از ایربگ خودروهای تولیدی کم کرد‍

ایران خودرو به دلیل تحریمها از ایربگ خودروهای تولیدی کم کرد‍

29 آبان 1397
  • 1

پس از حذف رینگ‌های آلومینیومی از محصولات ایران خودرو و جایگزینی آنها با رینگ‌های فولادی این بار شاهد کم شدن ایربگ‌ خودروهای این شرکت هستیم.

 ایران خودرو به دلیل تحریمها از ایربگ خودروهای تولیدی کم کرد‍

طی تماسی که برخی مخاطبین با ما داشتند اعلام شده که خودروی دنا پلاس که قبلا با 4 ایربگ عرضه میشد از این پس فقط با دو ایربگ عرضه میشود. هر چند که در سایت ایران خودرو و در قسمت مشخصات این محصول چیزی ثبت نشده است ولی با پیگیری‌های خبرنگار ما از شرکت ایران خودرو مشخص شد که مشتریانی که دنا پلاس ثبت نام نموده‌اند باید به نمایندگی‌های ایران خودرو مراجعه نموده و درخواست خود را به دنا پلاس دوایربگ تغییر دهند.

 ایران خودرو به دلیل تحریمها از ایربگ خودروهای تولیدی کم کرد‍

تحریم‌ خودروسازی کشورمان که از سوی آمریکا که از 15 مردادماه آغاز شده است تاکنون ضربات جبران ناپذیری را به این صنعت وارد نموده است که مهم ترین آنها خروج دو خودروساز پژو و رنو بود و هم اکنون نیز شاهد این ماجرا هستیم که خودروهای به اصطلاح وطنی یکی یکی از آپشن‌هایشان کسر شده و تحویل مشتریان می‌شود.

گویا ایربگ‌هایی که در خودروسازی کشورمان مورد استفاده قرار میگرفته تحت لیسانس یک شرکت آمریکایی بوده است.نظرات

  • حیدر حیدر (29 آبان 1397 ساعت 12:16)

    آفرین بر ایرانخودرو که از فرصت پیش آمده از تحریمها ؛ایربگ را به راحتی حذف میکنه... مسولان محترم آخه میگین تولید موشک داریم... تولید. داریم..............تولید کیک زرد هسته ای داریم............. پس کو؟ یا مدیران ایرانخودرو بی لیاقت تشریف دارن که با هر برنامه ای از کیفیت خودرو میزنن یا زبونم لال اون بالایی ها دارن دروغ میگن و اون کیک ؛ واقعا کیک تولد قنادی بوده...مدیران محترم؛ نمایندگان محترم مجلس........... بیایید یکبار هم شده خودتون را بجای مردما که با هزاران زحمت یک شغل پیدا کردن و ماهی یک میلیون تومن مواجب میگیرن.