1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. فروش اعتباری بدون بهره تویوتا پریوس با تحویل فوری

فروش اعتباری بدون بهره تویوتا پریوس با تحویل فوری

21 فروردین 1396
  • 1

ایرتویا، نماینده رسمی تویوتا ژاپن در ایران شرایط فروش نقدی و اعتباری تویوتا پریوس را اعلام کرد که در میان آن‌ها خریداران می‌توانند از خرید اقساطی بدون بهره نیز برای خرید این خودرو بهره‌مند شوند.

ایرتویا در جدیدترین شرایط فروش خود، تیپ‌های مختلف تویوتا پریوس را با شرایط متنوع نقدی و اعتباری عرضه کرده است که در میان آن‌ها دو تیپ B (مدل‌های 2016) و تیپ T1 با شرایط اقساطی بدون بهره عرضه‌شده‌اند.

بر اساس اعلام ایرتویا، قیمت خرید نقدی تویوتا پریوس تیپ B مدل 2016 معادل 150میلیون تومان است که در صورت خرید نقدی، خریداران از 5میلیون تومان تخفیف ویژه نیز بهره‌مند خواهند شد. به‌علاوه امکان خرید اعتباری این خودرو نیز فراهم ‌شده است که بر این اساس خریداران می‌توانند با پرداخت 76.3میلیون تومان در زمان ثبت‌نام، خودرو را با تسهیلات 60 میلیون تومانی و اقساط یک‌ساله بدون بهره خریداری کنند.

علاوه بر این، ایرتویا پریوس تیپ T1 را نیز با اقساط بدون بهره عرضه می‌کند. قیمت خرید نقدی این خودرو 145میلیون تومان است که در صورت خرید نقدی از تخفیف 5 میلیون تومانی نیز بهره‌مند خواهید شد. برای خرید این خودرو به‌صورت اعتباری می‌توانید با پرداخت 70.9میلیون تومان خودرو را خریداری کنید و از 60 میلیون وام بدون بهره با بازپرداخت یک‌ساله بهره‌مند شوید.

همه تیپ‌های پریوس عرضه شده از سوی ایرتویا به‌صورت تحویل فوری ثبت‌نام می‌شوند و خودروها علاوه بر گارانتی کلی 5 سال یا 150هزار کیلومتر، از گارانتی مجزایی برای باتری‌های سیستم هیبرید بهره‌مند هستند که 7 سال یا 200هزار کیلومتر را در برمی‌گیرد تا به این ترتیب خریداران این خودروها از بابت باتری‌های سیستم هیبرید این خودروها نگرانی نداشته باشند.

 شرایط فروش اقساطی بدون بهره تویوتا پریوس با تحویل فوری

جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط مختلف فروش ایرتویا می‌توانید به وبسایت این شرکت به آدرس www.irtoya.com مراجعه کنید.نظرات

  • پویا پویا (22 فروردین 1396 ساعت 13:48)

    من 18 بهمن 95 راو4 فول از ایرتویا ثبت نام کردم تحویل فوری!هنوز تحویل ندادن و قول اول خرداد رو دادن یعنی حدود4 ماه بعد از ثبت نام...البته اگه باز بدقولی نکنن...البته گفتن سود تاخیر 30% میدن ولی منو شب عید بدون ماشین گذاشتن.به نطرم از بازار نقدی بخرین حالا یکم گرونتر بهتره.