1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. اعلام طرح جدید پیش فروش ایران خودرو - 13 بهمن ماه 98 + جدول

اعلام طرح جدید پیش فروش ایران خودرو - 13 بهمن ماه 98 + جدول

13 بهمن 1398
  • 1

به اطلاع کلیه مشتریان محترم ونمایندگی هاي مجاز می رساند شرایط پیش فروش عادي شرکت ایران خودرو در ساعت 11 صبح روز هاي شنبه مورخ 98/11/12 لغایت یکشنبه 98/11/13 مطابق جداول پیوست و با توضیحات ذیل ارائه می گردد.

جدول 1 :شرایط و برنامه فروش

جدول 2 :نرخ سود

شرایط ویژه بخشنامه :

ظرفیت ثبت نام براي هر کد ملی، از کل بخشنامه یک دستگاه خودرو می باشد و در صورت ثبت نام از سوي مشتریان محترم مغایر با این بند، قرارداد به صورت یک طرفه از سوي شرکت ایران خودرو لغو و وجه آن ظرف 20روز طبق ضوابط شرکت ایران خودرو به مشتري عودت خواهد شد.

مشتریانی که در 18 ماه گذشته در شرکت هاي ایران خودرو و سایپا اقدام به ثبت نام نموده اند و یا دراین مدت خودرو تحویل گرفته اند مجاز به ثبت نام دراین بخشنامه نمی باشند، در صورت ثبت نام مغایر با این شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه ثبت نام مشتري از سوي شرکت ایران خودرو یک طرفه ابطال و وجه ایشان مسترد خواهد شد.

زمان فعال سازي این بخشنامه ساعت 11 صبح روزهاي یکشنبه مورخ 98/11/13

3z.jpg

 نظرات

  • حمزه علوی حمزه علوی (14 بهمن 1398 ساعت 14:20)

    سلام چطور شما میگید ثبت نام ایران خودرو آغاز شد تحویل ۳۰روزه یکساله هر موقع که اعلام میکنید کلی وقت وهزینه میکنم از این کافی نت به اون کافی نت نمیشه که نمیشه چرا با وعدهای الکی ودروغ باعث اذار واذیت من ومردم میشوید از قوه قضائیه خواهش میکنم ورود کنه وپیگیره ایران خودرو وسایپا با این همه وعده دروغین بشه خدا رو خوش نمیاد درست نیست این کارها