1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. نسل جدید ام وی ام x33 در راه بازار ایران

نسل جدید ام وی ام x33 در راه بازار ایران

11 خرداد 1399
  • 0

شرکت مدیران خودرو تصمیم دارد تا مدل به روز شده اولین شاسی بلند چینی بازار ایران که در بازار ایران عمری 10 ساله دارد را به زودی روانه بازار کند.

ام وی ام ایکس 33 از سال 1389 وارد بازار ایران شد و به سرعت توانست در دل مشتریان خودروهای کراس اوور جا باز کند، از سوی دیگر شرکت سازنده با ارزیابی های مداوم از نیاز بازار و خواسته های مشتری، 2 بار ظاهر این خودرو را زیر تیغ جراحی قرار داد و تا کنون در مجموع 3 ورژن از این خودرو راهی بازار شده است.

حال مدیران خودرو با توجه به خواسته مشتری و درک به موقع آن چهارمین ورژن ( فیس لیفت محصول ) را راهی بازار خواهد کرد، تا بتواند ادامه دهنده راه موفق مدل های ایکس 33 در بازار ایران باشد.

اما سوال اصلی اینجاست که این مدل جدید چه تغییراتی را به خود دیده است ؟

نمای جلو خودرو تغییراتی را داشته است، جلو پنجره آن از سبک جدید طراحی محصولات ام وی ام که مشابه خودروی ایکس 55 است استفاده نموده و همچنین سپر جلو و چراغ دیلایت به لحاظ طراحی عوض شده که سازگار و هماهنگ با جلوپنجره جدید بوده و چهره یک شاسی بلند مستحکم و مدرن را به خودرو داده است.

از سوی دیگر شکل رینگ های آلومینیومی 17 اینچی تغییر یافته که حالتی مدرن تر و شیک تر به نمای این خودرو داده است.

با ورود به نمای داخل این خودرو نیز متوجه تغییرات خواهید شد، پوشش صندلی ها و رو دری ها به رنگ قهوه ای تیره در آمده که در مجموع داخل آن را شکیل تر نموده است و رنگ دریچه های تهویه نیز به رنگ قهوه ای شده که تناسب با پوشش داخل خودرو دارد.

همچنین فرمان خودرو نیز به مانند محصولات جدید مدیران خودرو تغییر کرده که موجب زیباتر شدن جلو داشبورد خودرو شده است.

اما نکته مهم در بخش فنی، نصب یک گیربکس اتوماتیک 5 سرعته اتوماتیک است که در عمل شتاب و هماهنگی بیشتری دارد، این گیبرکس سهولت و لذت بیشتر رانندگی با این خودروی هاچبک می شود.

همچنین به لحاظ امنیتی نیز این خودرو مجهز به سیستم پایداری الکترونیکی ( ایی اس پِی ) شده که قطعا امنیت بالاتری را در رانندگی پدید می آورد.

به زودی شرکت مدیران خودرو این خودرو را رونمایی خواهد کرد و شرایط فروش و قیمت آن را نیز اعلام می کند.

 


نظرات