1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. سایپا خبرداد: تحویل بیش‌از ۱۰۰ هزار خودرو به مشتریان از ابتدای سال ۹۹

سایپا خبرداد: تحویل بیش‌از ۱۰۰ هزار خودرو به مشتریان از ابتدای سال ۹۹

13 تیر 1399
 • 2

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: سایپا از ابتدای سال ۹۹ تاکنون ۱۰۰ هزار و ۴۰۰ دستگاه خودرو را به مشتریان تحویل داده است.

 حسین کاظمی افزود: تحویل این تعداد خودرو به موازات رشد تولید در این مجموعه رقم خورده و بیانگر تسریع در تحویل تولیدات از کارخانه به مشتریان است.

به گفته وی بخش کوچکی از محصولات که به‌دلیل کسری چند قطعه همچنان به مرحله تحویل نرسیده نیز، به‌سرعت در حال تکمیل و تحویل است.

کاظمی ادامه داد: گروه خودروسازی سایپا تحویل به‌موقع خودروهای مشتریان براساس اولویت ثبت‌نامی را در صدر اهداف خود قرار داده است که خوشبختانه تاکنون همین روند را دنبال کرده‌ایم.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: همان‌طور که پیشتر نیز اعلام شد، تعهدات معوق ۱۸ محصول سایپا تا پایان شهریورماه به صفر خواهد رسید و در نیمه دوم سال، با سرعت بیشتر و منطبق با قرارداد مشتریان، خودرو تحویل خواهیم داد.

وی گفت: در حال حاضر تحویل خودرو به مشتریان را در چند حوزه شامل خودروهای پیش‌فروش، فروش فوری، طرح‌های جایگزینی و ... به‌طور همزمان دنبال می‌کنیم که این موضوع بیانگر تلاش سایپا برای جلب رضایت مشتریان است.

کاظمی در پایان گفت: با ورود محصولات جدید و تسریع در تحویل خودروهای مشتریان، تا پایان سال شاهد ثبت رکوردهای جدیدی در امر تحویل خودرو و عرضه به بازار خواهیم بود.نظرات

 • رستمی رستمی (17 تیر 1399 ساعت 13:58)

  دروغ تا کجاااااااااااا
  فک‌میکنن مدیرعامل و رییس شرکت فورد یابنز هستن .
  آشغال هم نمیتونید تولید کنید به موقع دست مشتری بدید ؟؟؟؟
  یه ساینا ثبت نام کردم تا حالا سه بار قرارداد خوشون رو نقض کردن .
  آقا این شرکتهای خودرو ساز رو تعطیل کنید چهارتا شرکت اروپایی بیارید تا به مشتری وقرارداد احترام بزارن و خودروی استاندارد بدن دست مردم . خون‌جگر شدیم

 • جودکی جودکی (13 تیر 1399 ساعت 11:20)

  دروغ میگه حدود دو ماهه که وقتی از سایت سایپا ماشین من استعلام میشود، میگه تحویل شده ، ولی هنوز من تحویل نگرفتم البته به بهانه پلاک خودرو، میگن راهنمایی و رانندگی خودروی استپ وی را به علت عدم مجوز پلاک نمیکنه، حتما پراید از استپ وی استاندارد تر هست ما خبر نداریم . خجالت بکشید دروغ بسه.