1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان خارجی
 4. معرفی نسخه ویژه ماکسیما 2021 ، نسل هشتم از سدان محبوب بازار ایران + قیمت

معرفی نسخه ویژه ماکسیما 2021 ، نسل هشتم از سدان محبوب بازار ایران + قیمت

نسخه ویژه ماکسیما 2021 ، نسل هشتم از سدان محبوب ایران ها + قیمت
3 مهر 1399
 • 2

 

نیسان ماکسیما اوین بار در سال ۱۹۸۱ و به عنوان داتسون ۸۱۰ وارد بازار خودروی آمریکا شد. این خودرو از پیشرانه ۲۴۰Z و گیربکس ۵ سرعته سود می‌برد. تا اواسط دهه ۸۰ میلادی ماکسیما از نشان نیسان و پیشرانه ۶ سیلندر برخوردار شد. هم‌اکنون و پس از گذشت ۴۰ سال از آن زمان نیسان در حالی گرامی داشت این اتفاق با مدلی سفارشی برای مدل سال ۲۰۲۱ می‌باشد. نیسان می‌گوید این خودرو به تعداد محدود تولید خواهد شد هرچند اشاره‌ای به سقف تولیدش نشده است.

2021-nissan-maxima-40th-anniversary-edition-rear-3-4.jpg
این مدل بر پایه تریم پلاتینیم بنا شده است. مشتریان شاهد بدنه دو رنگ منحصربه‌فرد شامل خاکستری و سقف مشکی، رینگ‌های ۱۹ اینچی تیره، خروجی مشکی اگزوز و نشان‌های تیره روی بدنه خواهند شد.

2021-nissan-maxima-40th-anniversary-edition-profile.jpg
داخل کابین خیلی تغییر نکرده است. در نسخه سفارشی ماکسیما برای گرامی داشت ۴۰ سالگی می‌توان شاهد صندلی‌های عقب گرم شونده و پشت آمپرهای سفیدرنگ بود. نیسان نشان سالگرد ۴۰ سالگی را نیز روی صندلی‌های چرمی خواهد دوخت. از دیگر موارد متمایز داخل کابین این خودرو می‌توان به دوخت متضاد قرمزرنگ و تریم کروم ساتین تیره اشاره کرد.

2021-nissan-maxima-40th-anniversary-edition-interior3.jpg
این پکیج ویژه برای تریم های SV، SR و پلاتینیم قابل سفارش است. پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۵ لیتری با قدرت ۳۰۰ اسب بخار و گشتاور ۳۵۳ نیوتون متر و گیربکس CVT به‌صورت استاندارد در دسترس می‌باشد.

2021-nissan-maxima-40th-anniversary-edition-interior.jpg
نیسان خیلی از ریشه‌های اسپورت ماکسیما دور نشده و همیشه این خودرو را با توجه میراث پیشین خود ساخته است. این خودروساز ژاپنی می‌گوید مشتریان ماکسیما جزو وفادارترین مشتریان کمپانی هستند.

2021-nissan-maxima-40th-anniversary-edition-instrument-cluster.jpg
قیمت پکیج یاد شده فعلاً مشخص نیست اما نیسان می‌گوید در آینده جزئیات کامل خانواده ماکسیما ۲۰۲۱ را منتشر خواهد کرد. قیمت ماکسیما ۲۰۲۰ از ۳۴۴۵۰ دلار شروع می‌شود.

2021-nissan-maxima-40th-anniversary-edition-seats.jpg

 

 

منبع پدال


نظرات

 • تازه کار تازه کار (3 مهر 1399 ساعت 16:53)

  چرا اینقدر شما خوبین آخه!! چرا یک محصول اینقدر خوب و خوشگل میسازین...
  با اینکه گفته شده بیشترتون خدا ناباورین، ولی کارتون درسته و دلتون پاکه. یکجوری برای ما دعا کنید تا ما هم مثل شما بشیم. خوب بشیم. آدم حسابی بشیم و کشورمون را از این وضعیت داغون نجات بدیم...

 • مهم نیست مهم نیست (3 مهر 1399 ساعت 10:24)

  محبوب پولدارا..نه من که یه دچرخه هم ندارم