1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. رونمایی از تیونینگ لامبورگینی هوراکان اپرتا + عکس

رونمایی از تیونینگ لامبورگینی هوراکان اپرتا + عکس

3 دی 1399
  • 0

 

 آیا از ابرخودروهای سقف دار متنفر هستید؟

خوب، شما بسیار خوش شانس هستید زیرا تیم تیونینگ در Daily Driven Exotics به تازگی از لامبورگینی هوراکان اپرتا بدون سقف سفارشی خود رونمایی کرده است.

لامبورگینی هوراکان در بسیاری از موارد خوب است. هیچ خودرویی در جاده وجود ندارد که حضوری مشابه لامبورگینی داشته باشد. حالا هوراکان سفارشی، این برتری را به سطح بالاتری می رساند. با از بین رفتن سقف، فضای داخلی هوراکان به یک تجربه رانندگی جادار تبدیل می شود که می تواند رانندگان با هر قد بلندی را در خود جای دهد.

برای مشاهده مشخصات فنی لامبورگینی هوراکان می توانید اینجا کلیک نمایید .

4-283.jpg

برداشتن سقف تنها آغاز کار تیمی بود که با بدنه خودرو با رنگ زرد روشن تکمیل می شد. در صورتی که هوراکان اپرتا بدون سقف از چشم دور باشد، اگزوز جدید Fi اطمینان می دهد که صدای موتور از کیلومترها دورتر خواهید شنید. چرخ های فیبر کربن فوراشتاینر کمک می کنند تا ساخت کامل شود و بدون اینکه زیاد از حد دور شود، به محصول نهایی جلوه کامل می بخشد.

آنها برای اطمینان از سریع بودن هوراکان اپرتا، یک ابرشارژر از VF Engineering اضافه کرده اند. این دمنده عظیم نه تنها با رنگ بیرونی مطابقت دارد بلکه قدرت تولید V10 را به 810 اسب بخار (604 کیلووات) می رساند و دارای قدرتی است که اگر هنگام رانندگی با این ابرخودروی روباز از کلاه ایمنی استفاده نکنید، می تواند صورت تان را با سرعت فراوان اش شکاف دهد.

 

 

 نظرات