1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. شرایط طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 99 + جدول

شرایط طرح تبدیل حواله‌های ایران خودرو به سایر محصولات - بهمن 99 + جدول

14 بهمن 1399
  • 0

 شرایط تبدیل متمرکز مختص تعهدات منقضی، مطابق جدول پیوست اعلام می شـود؛ لازم است نمایندگان محترم ایران خودرو در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان تعهدات منقضی اقدام لازم را مبذول فرمایند.

در بین محصولات موجود در این جدول تنها اچ 30 کراس و وانت آریسان تولید نمی شوند و متقاضیان می توانند به جای آنها سایر محصولات ایران خودرو را انتخاب کنند . در مورد پژو ۴۰۵ جی ال ایکس هم با توقف تولید آن ثبت نام کنندگان می توانند پژو 405 SLX را تحویل بگیرند.

توضیحات بسیار مهم و ضروري :

1. این بخشنامه جهت تبدیل قراردادهایی تنظیم و برنامه ریزي شده است که از نوع پیش فروش بوده و دعوتنامه آنها منقضی شده است.

2 .لازم به یادآوري است که طبق ضوابط و دستورالعمل هاي موجود، محاسبه سود مشارکت تعهدات پیش فروش به محض منقضی شدن دعوتنامه بطور مکانیزه تا تاریخ سود مندرج در دعوتنامه محاسبه خواهد شد.

3 .لازم است بعد از انجام تبدیل حتما تامین اعتبار و قیمت گذاري مجدد صورت پذیرد تا مابه التفاوت نهایی با صحت و اطمینان بیشتري توسط سیستم محاسبه گردد.

4 .در صورت نیاز به بروزرسانی و تغییر شرایط بخشنامه ، شرایط تبدیل متوقف و اطلاع رسانی لازم از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی ها انجام خواهد شد. 

ضمنا" تاکید می شود به هیچ عنوان امکان ارائه خدمت به طور مستقیم در محل معاونت بازاریابی و فروش با مراجعه مشتري امکان پذیر نخواهد بود. 

زمان فعال سازي : ساعت 12 روز دوشنبه مورخ : 99/12/13

33.jpg

 نظرات