1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی بسترن X40؛ شاسی بلند ارزان چینی با پیشرانه تنفس طبیعی + قیمت

معرفی بسترن X40؛ شاسی بلند ارزان چینی با پیشرانه تنفس طبیعی + قیمت

15 بهمن 1399
  • 1

بسترن یکی از برندهای خودرویی چینی است که در بازار ایران نیز تعدادی از محصولات آن حضور داشته اند. معروفترین محصول بسترن در ایران B30 می باشد که در بین سدان های اتوماتیک چینی بازار ایران مقبولیت نسبی پیدا کرده است . برای مشاهده مشخصات فنی بسترن بی ۳۰ بر روی نام آن کلیک نمایید.

این شرکت در واقع زیرمجموعه ای از گروه فاو محسوب می شود که اخیرا نام خود را به بستیون تغییر داده است. محصولات این برند سابقه حضور در بازار ایران را نیز دارند که مشخصات فنی کلیه خودروهای بسترن در ایران که توسط گروه بهمن مونتاژ می شدند را مشاهده نمایید. 

در ادامه مطلب امروز یکی از کراس اوورهای فاو در برند بستیون یا بسترن را انتخاب کرده ایم که با مدل  X40 در بازار چین ارائه و قیمتی بین 10220 تا 14800 دلار دارد.

3.jpg
ابعاد

این کراس اوور جمع و جور و اقتصادی از منظر ابعاد برابر با 4310 میلیمتر در طول، 1780 میلیمتر در عرض و 1680 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محورهای آن نیز برابر با 2600 میلیمتر است. ارتفاع خودرو از سطح زمین برابر با 180 میلیمتر و وزن خالص 1290 تا 1325 کیلوگرم است. رینگ ها در حال استاندارد 17 اینچی هستند.

2.jpg

پیشرانه

در بخش پیشرانه تمامی تریم ها با موتور 1.6 لیتری تنفس طبیعی 114 اسب بخاری عرضه می شود که گشتاوری معادل 155 نیوتن متر دارد. ظرفیت باک 50 لیتر است. اما تفاوت در فناوری سیستم سوخت رسانی و نوع جعبه دنده در شاخص مصرف سوخت اثر گذار است. در بخش جعبه دنده نمونه 5 سرعته دستی و 6 سرعته اتوماتیک عرضه می شود.

4.jpg
 شاخص مصرف سوخت:

در شهر 7.8 لیتر، در بزرگراه 5.7 لیتر و در حالت ترکیبی 6.7 لیتر.
در شهر 9 لیتر، در بزرگراه 5.8 لیتر و در حالت ترکیبی 6.9 لیتر.
خودور در تمامی تریم ها فاقد سامانه تمام چرخ محرک است.


کابین

پلاستیک به کار رفته در کابین کیفیت بالایی ندارد و از امکانات این فضا می توان به: سیستم تهویه غیر اتوماتیک در تمامی تریم ها، استارت دکمه ای، درب صندوق الکتریکی، نورپردازی  داخلی، بلوتوث، یو اس بی، نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی، گرم کن و تهویه صندلی هر دو ردیف، استراحتگاه دستی جلو و عقب، پوشش چرم دور فرمان، پاور ویندوز جلو و عقب، اسکای روف الکتریکی، آینه ها با تنظیم الکتریکی، برف پاک کن عقب، گرم کن آینه های جانبی و ... اشاره کرد.

5.jpg

6.jpg

7.jpg
ایمنی

در بخش ایمنی نیز مواردی چون: کروز کنترل، ورود بدون کلید، نشانگر فشار باد لاستیک ها، رادار پارک جلو و عقب، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار حرکت در سربالایی، دوربین عقب، نور بالای تطبیقی، دی لایت، ایربگ، ایزوفیکس و ... قابل اشاره هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 نظرات

  • Meghdad Meghdad (15 بهمن 1399 ساعت 11:06)

    البته شاسیی بلند ارزان چینی نه
    شاسی بلند کودک کش چینی