1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. اعلام مشخصات پیشرانه و سیستم انتقال قدرت آریزو 5 جدید

اعلام مشخصات پیشرانه و سیستم انتقال قدرت آریزو 5 جدید

19 مرداد 1400
  • 2

خودرو آریزو 5 جدید که به تازگی در بازار چین عرضه گردیده به زودی توسط شرکت مدیران خودرو به بازار ایران عرضه می گردد. آریزو 5 در بازار ایران که به واسطه آپشنهای کاربردی و موتور توربو توانمند خود در کنار شرایط فروش اقساطی و منعطف شرکت مدیران خودرو توانست جایگاه مناسبی در بازار خودرو ایران در طی 5 سال گذشته به دست آورد.

مدیران خودرو در آستانه ورود خودرو آریزو 5 جدید به بازار ایران قسمتی از ویژگی های فنی آن را منتشر نمود که شامل موتور 1500 سی سی توربو شارژ در کنار گیربکس CVT  9 سرعته می باشد که این ترکیب  قبلا در بین محصولات شرکت مدیران خودرو در آریزو 6 نیز بکار گرفته شده و امتحان خود را به خوبی پس داده است.

شتاب و قدرت بالاتر پیشرانه 1500 سی سی توربو طراحی شده توسط شرکت  AVL اتریش، در کنار ویژگی های گیربکس CVT  9 سرعته جدید مانند:  بهینه سازی انتقال قدرت، وزن کمتر و تعویض دنده روانتر و نرمتر نوید بخش رانندگی پر شتاب  وهماهنگ تری را در مقایسه با نسل قبلی این خودرو می باشد. بر اساس لیست آپشنهای ارائه شده توسط شرکت مدیران خودرو موتور 1.5 لیتری توربو نصب شده روی خودرو آریزو 5 جدید 147 اسب بخار نیرو تولید و تورک آن 210 نیوتن متر در دور موتور 5500 می باشد. 

با توجه به مشخصات فنی ذکر شده در بالا و سایر آپشنهایی که در مقالات بعدی معرفی می گردند انتظار می رود لذت سواری و سطح تکنولوژی بکار رفته در خودرو آریزو 5 جدید، آنرا  انتخاب مناسبی برای جوانانی که به دنبال لذت بالای رانندگی  و امکانات و آپشنهای به روز هستند نماید.

16.jpgنظرات

  • حمید حمید (20 مرداد 1400 ساعت 10:18)

    لیاقت ملت همیشه در صحنه همینه که ماشین 1500ccچینی رو با قیمت بالای 600میلیون بخره.... تا سایت باز شد یکساعته نایابش کنید آفرین

  • علی علی (19 مرداد 1400 ساعت 13:02)

    مسلما قیمتی بیش از ۶۰۰ میلیون خواهد داشت و این یعنی آدم احمق باشه ۶۰۰ تومن بابت یه چینی بده وقتی میتونه با همین پول کره‌ای و ژاپنی و فراتسوی بخره.