1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. معرفی مشخصات و امکانات آریزو 5 جدید مدیران خودرو + جدول

معرفی مشخصات و امکانات آریزو 5 جدید مدیران خودرو + جدول

6 آبان 1400
  • 2

خودرو چری آریزو 5 جدید اخیرا توسط مدیران خودرو بصورت رسمی رونمایی شد. این خودرو از نظر ظاهری و نمای بیرونی تغییری نسبت به قبل نداشته است و تنها در برخی از امکانات و مشخصات تفاوت هایی با نسخه قبلی دارد که در تصاویر مشخص شده اند.

موتور خودرو تغییری نداشته و همچنان با 1500 سی سی و با کمک توربو شارژر توان تولید 147 اسب بخار را دارد. گیربکس اتوماتیک آن از 7 سرعته به 9 سرعته تغییر یافته است. در بخش ایمنی و تعداد ایربک ها هیچ تغییری را مشاهده نمی کنیم.

قیمت نهایی این خودرو از طرف شرکت مدیران خودرو 680 میلیون تومان تعیین شده است.

نمای ظاهری آریزو 5 جدید نسبت به نوع گذشته این خودرو تغییرات ظاهری کم است، جلوپنجره این خودرو کمی تغییر کرده و به صورت معروف به کهکشانی درآمده است. همچنین طرح رینگ های این خودرو هم عوض شده است.

بزرگ‌ترین تغییر آریزو 5 جدید را باید در فضای داخل کابین آن دانست.داشبورد، رودری‌ها، کنسول مرکزی، غربیلک فرمان، نشانگرهای پشت فرمان، همه و همه به طور کامل عوض شده و مورد باز طراحی قرار گرفته‌اند. همچنین مانیتور این خودرو بهبود یافته و اندازه مانیتور از 7 اینچ به 8 اینچ افزایش یافته است.

99.webp

98.webp

97.webp

96.webp

95.webp

 

 نظرات

  • momeni momeni (11 آبان 1400 ساعت 16:58)

    دوست عزیز - دنیا یک مزرعه است - هر چیزی که بکاریم همونو برداشت میکنیم.

  • lln lln (7 آبان 1400 ساعت 11:29)

    یه ماشین بزک شده چینی رو به قیمت واقعی تویوتا کمری ( 25 هزار دلار) دارند به خلق الله می اندازند کسی نیست به داد مردم تحقیر شده برسه