1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. رونمایی از پورشه باکستر با تیونینگ ویل اتوموتیو، شباهتی جذاب به ۹۱۱ GT1 مسابقه‌ای!

رونمایی از پورشه باکستر با تیونینگ ویل اتوموتیو، شباهتی جذاب به ۹۱۱ GT1 مسابقه‌ای!

7 دی 1400
  • 1

احتمالاً تاکنون اسم کمپانی ویل اتوموتیو را نشنیده‌اید اما این شرکت کوچک در حال توسعه یک کیت بدنه گیرا برای پورشه باکستر است که این خودرو را به محصول مسابقه‌ای و نمادین پورشه ۹۱۱ GT1 تبدیل می‌کند. 

اخیراً رندرهایی دیجیتالی از پروژه ویل اتوموتیو منتشر شده و در آن شاهد پانل‌های بدنه جدید هستیم که شباهت چندانی با باکستر استاندارد ندارند. در واقع نمی‌توان این خودرو را باکستر دانست هرچند محصولی از صفر توسعه یافته هم نبوده و پایه و اساس آن همان باکستر موردبحث است.

Porsche-1-1-767x511.webp
در بخش جلو چراغ‌ها و سپر جدید با ورودی‌های هوای بزرگ و اسپلیتر فیبر کربنی را می‌بینیم که پذیرای عناصر قرمز روشن شده است. این شرکت همچنین یک ورودی هوا روی سقف را برای خودروی پیشرانه وسطش در نظر گرفته و روی کاربردی بودن آن نیز تأکید داشته است. تغییرات روی این باکستر به کناره‌ها نیز کشیده شده و رکاب‌های جدید فیبر کربنی و رینگ‌های خاص کاملاً جلب‌توجه می‌کنند. این پورشه همچنین با آنتن بال کوسه‌ای الهام گرفته از خودروهای لمانز و دم طویل‌تر شبیه به بوگاتی شیرون سوپر اسپورت تجسم شده است.

Porsche-2-1-767x511.webp
تکمیل کننده تغییرات پروژه ویل اتوموتیو چراغ‌های عقب LED، دیفیوزر فیبر کربنی و دو خروجی اگزوزی مرکزی است. در تصاویر منتشر شده می‌توان شروع کار شرکت موردبحث روی تولید مدل مقیاس واقعی را مشاهده کرد. ویل اتوموتیو امیدوار است کار تولید نمونه‌های پیش‌تولیدی را اوایل ژانویه تمام کرده و اولین کیت‌های بدنه را از ماه فوریه به دست مشتریان برساند. فعلاً قیمت و جزئیات بیشتر این کیت بدنه خاص منتشر نشده است.

 

منبع پدال


نظرات

  • کاربر کاربر (8 دی 1400 ساعت 17:46)

    دست اندازو چجوری رد میکنه ؟