1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. طرح عید تا عید فروش محصولات پارس خودرو از امروز آغاز شد

طرح عید تا عید فروش محصولات پارس خودرو از امروز آغاز شد

8 شهریور 1396
  • 1

رضا تقی زاده معاون فروش و بازار یابی گروه خودروسازی سایپا با اعلام این خبر گفت: از روز چهارشنبه 8 شهریور ماه سال جاری طرح عید تا عید پیش فروش محصولات برلیانس خانواده H200 و H300 از محصولات شرکت پارس خودرو به مناسبت فرارسیدن اعیاد خجسته قربان و غدیر به اجرا در خواهد آمد.

آغاز طرح عید تا عید فروش محصولات پارس خودرو - شهریور 96

وی افزود: خودروهای خانواده برلیانس از جمله محصولات پر فروش گروه خودروسازی سایپا هستند که با توجه به کیفیت بالای تولید و نیاز بازار، درطرح عید تا عید به تعداد محدود و با تسهیلات ویژه عرضه می شوند.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا تصریح کرد: علاقمندان به محصولات پارس خودرو می توانند با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا و یا نمایندگی های مجازدر سراسر کشور، اقدام به ثبت نام و خرید خودروهای مورد نظر خود کنند.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح برای خریدهای نقدی، ((بسته خدمات 3 ستاره رایگان)) شامل: بیمه بدنه عادی یکساله، امداد پشتیبان 2 ساله، سرویس اولیه 6 ماهه و سرویس های ادواری 10.000 و 20.0000 کیلومتر ارائه خواهد شد.

تقی زاده با تاکید این مطلب که تمام سرویس های فوق به صورت رایگان به مشتریان ارائه خواهد شد افزود: فروش اعتباری، با تسهیلات تا سقف 25میلیون تومان و نرخ کارمزد مناسب، از دیگر شرایط در نظر گرفته شده در این طرح برای هموطنان است.

آغاز طرح عید تا عید فروش محصولات پارس خودرو - شهریور 96

آغاز طرح عید تا عید فروش محصولات پارس خودرو - شهریور 96

آغاز طرح عید تا عید فروش محصولات پارس خودرو - شهریور 96

آغاز طرح عید تا عید فروش محصولات پارس خودرو - شهریور 96نظرات

  • فرزاد فرزاد (8 شهریور 1396 ساعت 22:23)

    زمانی در کشور فروش ویژه عیدانه خودرو معنای واقعی پیدا میکند که این کارگاههای تولید گاری آیینه دار از روی زمین ایران محو شود. هر آشغال خودروی خارجی رو بخری مطمئنا از تولیدات داخلی ایران چینی،تر و مزخرفتر نخواهد بود.... ما داریم بالایه آدامس و تخمه چه از نوع آفتابگردون چه جابانی و چه هر کوفت دیگه مالیات پرداخت میکنیم ولی این زندگیه؟ بعد یه عده میان میگن تو اروپا،آمریکا و نمیدونم کجا ۴۰درصد مالیات میدن، ولی تو بگو اون زندگیه یا این؟