1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروسازان داخلی
 4. اعلام آماده‌سازی طرح جایگزینی خودروهای گروه رنو شرکت سایپا

اعلام آماده‌سازی طرح جایگزینی خودروهای گروه رنو شرکت سایپا

17 بهمن 1397
 • 6

طرح مناسبی برای جایگزینی خودروهای گروه رنو در حال آماده سازی است كه اطلاع رسانی خواهد شد كه با ابلاغ و اجرای این طرح رضایت مشتریان گروه رنو نیز تامین خواهد شد.

عبدالله بابایی نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش، با بیان این مطلب گفت: گروه خودروسازی سایپا به منظور تامین رضایت مشتریان و بر اساس برنامه ریزی انجام شده، به تمامی تعهدات خود در قبال مشتریان پای بند است و تا پایان سال جاری، 80 درصد از خودروهای تولیدی را به مشتریانی كه از قبل پیش خرید كرده اند، تحویل خواهد داد.

وی اظهار داشت: برنامه ریزی برای پاسخگویی به تعهدات ایجاد شده به مشتریان در حال اجرا است و مشتریانی كه از قبل اقدام به پیش خرید از گروه سایپا كرده اند، هیچ گونه نگرانی بابت این موضوع نداشته و مطمئن باشند كه سایپا تمام تلاش خود را به كار خواهد بست تا رضایت همه مشتریان به نحو مناسبی تامین شود.

بابایی با عذرخواهی از مشتریانی كه تعهدات آن ها به تعویق افتاده، از صبوری مشتریان قدردانی كرد و گفت: گروه خودروسازی سایپا همگام با سیاست های دولت و وزارت صمت خود را مكلف به پاسخگویی به تعهدات معوق مشتریان می داند و قطعا با تلاش و همدلی بیشتر، از شرایط حساس كنونی با موفقیت عبور خواهیم كرد و در آینده ای نزدیك آرامش به صنعت خودروی داخلی بازخواهد گشت.

نماینده ویژه مدیرعامل سایپا در فروش و خدمات پس از فروش تاكید كرد: با درایت و مساعدت سازمان های فرادستی و سیاست گزار از جمله وزارت صنعت نسبت به تصویب تزریق تسهیلات برای پرداخت مطالبات قطعه سازان، روند تولید در گروه سایپا با شتاب و رونق بیشتری در حال انجام است و خودروهای تولیدی به تدریج و طی برنامه زمان بندی شده تحویل مشتریان می شود.

بابایی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با نمایندگان مشتریان تمامی محصولات و جلب نظر و رضایت آن ها تصریح كرد: كاهش قیمت محصولات پیش فروش شده تا پایان دی ماه 97، در راستای پیروی از سیاست های حمایتی وزارت صنعت، معدن و تجارت و رویكرد مشتری مدارانه مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا عملی شده كه منجر به تامین رضایت مشتریان خواهد شد.

وی در خصوص انجام تعهدات نسبت به خودروهای پیش فروش شده خانواده رنو، خاطرنشان كرد: طرح مناسبی برای جایگزینی خودروهای گروه رنو در حال آماده سازی است كه اطلاع رسانی خواهد شد و اطمینان دارم كه با ابلاغ و اجرای این طرح رضایت مشتریان گروه رنو نیز تامین خواهد شد.نظرات

 • علی علی (19 بهمن 1397 ساعت 02:50)

  چانگان بدید ازت راضیم

 • مهران مهران (17 بهمن 1397 ساعت 15:12)

  از اونجا که ثبت نامی های ساندرو (مونتاژ رنو) به خاطر برند و کیفیت رنو این ماشین را پیش خرید کرده اند فقط با یه محصول باکیفیت تر ومحبوب تر حاضرن تعویض کنن! طرح پراید و تیبا و آریو و ماشینای چینی بی کیفیت قطعا با هیچ استقبالی روبرو نمیشه و از اونجا که شرکت موظفه رضایت مشتری رو با قیمتهای قبل تامین کنه باید از گزینه های با کیفیتش در سبد بذاره! اگر محصولات سراتو رو به عنوان جایگزین معرفی کنن قطعا استقبال خواهد شد بجز اون بعید میدونم این قصه ساندرو ختم بخیر بشه!

 • ایرانی ایرانی (17 بهمن 1397 ساعت 11:32)

  به احتمال زیاد خودرو رهام محصول جدید سایپا که بر پایه برلیانس h330 (بهترین کلاس برلیانس در ایران) ساخته شده است بعنوان جایگزین محصولات زمخت رنو تحویل مشتریان خواهد شد

  عجبا عجبا (17 بهمن 1397 ساعت 15:26)

  افراد ظاهربینی مثل شما هستن که باعث شدن بازار پر بشه از خودروهای چینی بی کیفیت! زمختی که داری میگی حداقل ۵ سال بهت آخ نمیگه!

 • علی علی (17 بهمن 1397 ساعت 10:57)

  با کدام طرح جایگزین رضایت مشتریان را جلب میکنید؟ با پراید، تیبا یا آریو که از پراید بدتر است. رضایت مشتری با اجبار بدست نمی آید، اگر سراتو یا برلیانس کراس بدهند رضایت حاصل میشود.

  فقط رنو نهایتش باز هم رنو فقط رنو نهایتش باز هم رنو (17 بهمن 1397 ساعت 12:29)

  برلیانس کراس چیه آخه! فقط با پرداخت مبلغ اضافه تر حاضرم سراتو بگیرم، اگه ماشین چینی میخواستم که استپ وی نمی نوشتم! حتی چانگان هم بدرد نمی خوره
  باید ماشین بهتر بدن نه بدتر، فوقش منتظر می مونم تا قطعات رنو تامین بشه، دیر و زود داره ولی بالاخره ماشین باکیفیت سوار میشم نه اسباب بازی!