1. خانه
 2. اخبار
 3. اطلاعیه
 4. قابل توجه کسانی که کارت خودرو یا گواهینامه دریافت نکرده اند

قابل توجه کسانی که کارت خودرو یا گواهینامه دریافت نکرده اند

27 خرداد 1398
 • 4
 • 17836

معاون اجتماعی و فرهنگی ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد: مشکل صدور کارت خودرو و گواهینامه حل شد و عقب افتادگی ها در حال جبران است.

سرهنگ عین اله جهانی گفت: صدور این کارت ها که به دلیل وجود مشکلاتی در مقطع زمانی چند ماهه متوقف شده بود از اوایل اردیبهشت ماه آغاز شده است و برای جبران عقب افتادگی های ناشی از تعلیق با سرعت مضاعف در حال انجام است.

وی افزود: دارندگان خودرویی که تا کنون موفق به دریافت کارت خودرو نشده اند می توانند در صورت نیاز به کارت خودرو، برگ سند مالکیت صادره توسط پلیس راهنمایی و رانندگی یا همان برگ سبز خودرو را ارائه دهند.

معاون اجتماعی و فرهنگی ترافیک پلیس راهور ناجا تاکید کرد: همچنین در حال حاضر مشکلات مربوط به صدور گواهینامه های رانندگی نیز مرتفع شده است و صدور این کارت ها هم زمان با صدور کارت خودرو ها از اول اردیبهشت به سرعت در حال انجام است.

سرهنگ جهانی افزود : بیشترین مدت زمان انتظار برای دریافت گواهینامه، 40 روز در نظر گرفته شده است.
نظرات

 • امیر امیر (30 مرداد 98 ساعت 09:28)

  من از دی ماه رفتم تعویض پلاک هنوز کارت ماشین برام نیومده

 • شهروز شهروز (13 مرداد 98 ساعت 14:05)

  از بهمن ماه 97 تا الان خبری از کارت خودرو نیست جایی هم پاسخگو نیستن نمیدونم چی بگم که لیاقتشون باشه

 • محسن محسن (9 تیر 98 ساعت 06:59)

  مشکل کارت ماشین حل شد. دروغ پشت دروغ . چقدر مردم رو سر کار میذارید؟ ۷ ماهه هنوز هم از کارت ماشین خبری نیست. اوج خودکفایی......

 • یاسر یاسر (27 خرداد 98 ساعت 16:21)

  با عرض سلام و خسته نباشید. متاسفانه کارت خودرو بنده بعد از گذشت حدودا 4 ماه هنوز چاپ نشده.امروز رفتم مرکز تعویض پلاک میگن سال جدید هیچ کارت خودرویی صادر نشده و تاخیر تا 9 ماه هم طبیعی هستش!!!!