1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. درز تصاویر V9، شاسی‌بلند جدید و هفت نفره برلیانس

درز تصاویر V9، شاسی‌بلند جدید و هفت نفره برلیانس

31 مرداد 1398
  • 0

شرکت چینی برلیانس که در کشور ما نیز کاملاً شناخته شده شاسی‌بلند جدیدی با نام V9 را خواهد ساخت و به تازگی اولین تصاویر جاسوسی از آن منتشر شده‌اند.


این شاسی‌بلند در جایگاهی بالاتر از مدل V7 قرار گرفته و از پلتفرم M8X که با همکاری هلدینگ برلیانس و گروه ب‌ام‌و توسعه یافته سود خواهد برد. بررسی‌ها نشان می‌دهد برلیانس حداقل به مدت یک سال است که تست‌های عمومی این خودرو را شروع کرده و بر پایه‌ی پوشش‌های استتاری این پروتوتایپ می‌توان گفت چینی‌ها هنوز فرایند توسعه‌ای آن را ادامه خواهند داد.

 V9، شاسی‌بلند جدید برلیانس.jpg
به نظر می‌رسد برلیانس V9 در بخش جلوی خود از جلوپنجره‌ی بزرگی همانند مدل V7 استفاده خواهد کرد و دارای چراغ‌های زاویه‌دار خواهد بود. برلیانس همچنین در این نسخه‌ی پیش‌تولیدی از رینگ‌های نقره‌ای و مشکی استفاده کرده است. در بخش عقب نیز یک اسپویلر کوچک روی سقف و خروجی‌های اگزوز دوگانه به چشم می‌خورد.

 V9 هفت نفره برلیانس.jpg
اگرچه به نظر می‌رسد بدنه‌ی این خودرو از برخی تشابهات با برادر کوچک‌تر یعنی V7 برخوردار بوده اما کابین تفاوت‌های بنیادین دارد. مدل کوچک‌تر V7 از پشت آمپرهای دیجیتالی استفاده کرده و در مرکز داشبورد هم یک صفحه‌نمایش پرتره مانند و ورودی‌های هوای متمایز در هر طرف صفحه‌نمایش وجود دارند که ما را به یاد محصولات ولوو می‌اندازند؛ اما مدل V9 موجود در تصاویر از یک صفحه‌نمایش برای پشت آمپرها و سیستم اطلاعات سرگرمی استفاده کرده است. این طراحی کاملاً تمیز و یک دست بوده اما شاید به اندازه‌ی کابین V7 چشم‌نواز نباشد.

brilliance-v9-spy-shots-3.jpg

جزئیات چندانی از قوای محرکه‌ی این شاسی‌بلند هفت‌نفره منتشر نشده اما می‌دانیم که V7 کنونی با پیشرانه‌ی 4 سیلندر 1.6 لیتری توربوی 204 اسبی و گیربکس 6 سرعته دستی یا 7 سرعته دوکلاچه عرضه می‌شود.

منبع پدال


نظرات