1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. معرفی فیس لیفت هیوندای ورنا 2020 + عکس

معرفی فیس لیفت هیوندای ورنا 2020 + عکس

22 شهریور 1398
  • 1

هیوندای ورنا مدل 2020 در نمایشگاه خودروی چنگدو 2019 رونمایی شد.

این مدل فیس لیفت شده می تواند ظاهری متفاوت از مدلی داشته باشد که سال آینده در بازار هند عرضه می شود اگرچه در مورد مدل کنونی آن نیز چنین بوده است.

چنان چه در تصاویر منتشر شده مشخص است، هیوندای ورنا اصلاح ظاهری قابل توجهی داشته که شاید باعث شود برخی آن را مدلی کاملا جدید ببینند. بدنه این خودرو طرحی مشابه هیوندای Lafesta دارد و شاید طرح آن برای برخی اغراق آمیز به نظر برسد.

قسمت جلوی هیوندای ورنا 2020 دارای چراغ های جلوی کاملا بازطراحی شده است که تقریبا تا وسط طول کاپوت کشیده شده اند. چراغ های جلوی این خودرو دارای چراغ هایی با ظاهر تیزتر جدید به همراه نوار لامپ های دید در روز زاویه دار در پایه است. علاوه بر این، ورنای جدید به جلوپنجره شش ضلعی با ظاهری هوشمند و قسمت های کرومی بزرگ تر و لوگوی این برند مجهز شده است. از دیگر تغییرات این خودرو می توان به سپری تیزتر، جلوپنجره زیرین جدید و حذف چراغ های مه شکن اشاره کرد. به طور کلی، قسمت جلوی این خودرو طراحی تیزتری نسبت به مدل پیش از فیس لیفت آن دارد.

 معرفی هیوندای ورنا 2020.jpg

در نیم رخ هیوندای ورنا 2020 رینگ های آلیاژی برش الماسی جدید شبیه به نسخه دیده شده در هیوندای ix25 مدل 2020 دیده می شود. در پشت این خودرو چراغ های عقب متصل دیده می شود که شبیه به نسخه به کار رفته در هیوندای Lafesta یا سوناتا است.

بر أساس تصاویر درز کرده از کابین این خودرو، ورنا دارای سیستم سرگرمی اطلاعاتی جدید با نمایشگری بزرگ تر است. در حالی که در چین موتور 1.4 و 1.6 لیتری D-CVVT بنزینی برای این خودرو ارائه می شود، در هند موتورهای جدید BS-VI 1.5 لیتری بنزینی و دیزلی برای آن ارائه می شود. این خودروی به روز شده با آپشن CVT نیز عرضه خواهد شد.

 فیس لیفت هیوندای ورنا 2020.jpgنظرات

  • رضا رضا (23 شهریور 1398 ساعت 10:54)

    شبیه تویوتا کرولا از جلو و از عقب ام جی