1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه های فروش
 4. پایان قرعه کشی محصولات سایپا + جدول اعلام

پایان قرعه کشی محصولات سایپا + جدول اعلام

25 خرداد 1399
 • 9
 • 17890

 

پس از ثبت‌نام طرح پیش‌فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا که با عرضه ۴۰ هزار خودرو در قالب ۹ مدل خودرو هفته گذشته انجام شد، مراسم قرعه‌کشی آن برای مشخص شدن منتخبان این طرح صبح امروز (یکشنبه) با حضور نمایندگانی از نهادهای نظارتی و وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد.

در طرح پیش‌فروش یکساله محصولات گروه خودروسازی سایپا، در مجموع بیش از ۲۶۴ هزار نفر ثبت نام کرده‌اند که براساس آن، واجدین شرایط در سامانه قرعه‌کشی برای ۴۰ هزار دستگاه محصولات این خودروسازی قرار گرفته‌اند که منتخبان در مراسم قرعه‌کشی امروز مشخص شدند.

به گفته مجید باقری- قائم‌مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش- در تشریح جزئیات قرعه‌کشی پیش‌فروش یکساله محصولات این گروه خودروسازی، در این طرح بیش از ۲۴۶ هزار نفر ثبت‌نام کرده‌اند که از میان آن‌ها ۲۴٣ هزار و ۱۶۶ نفر واجد شرایط بودند که وارد فرآیند قرعه‌کشی برای تخصیص ۴۰ هزار ظرفیت درنظر گرفته شده برای محصولات گروه سایپا در طرح پیش‌فروش یکساله، شدند. در این قرعه‌کشی مالکان ۱۰ هزار "شاهین" مشخص خواهند شد. شاهین به عنوان نخستین خودروهای تولیدی این محصول جدید گروه خودروسازی سایپا زمستان امسال تحویل منتخبین خواهد شد.

 وی با بیان اینکه محصولات جدید گروه خودروسازی سایپا بیشترین تعداد ثبت‌نام را در مقایسه با خودروهای دیگر داشته‌اند، گفت: ۵۹ هزار ۵۵۲ هزار نفر برای خودرو شاهین با ظرفیت ۱۰ هزار دستگاه، ٧٩ هزار و۵۷ نفر برای ساینا اس با ظرفیت ۸۰۰۰ دستگاه، ٢٨ هزار و سه نفر برای کوییک اس با ظرفیت ۵۰۰۰ دستگاه، ۲۶ هزار و ۶۱۴ نفر برای کوییک دنده‌ای با ظرفیت ۵۵۰۰ دستگاه، ۱۷ هزار و ۲۹۴ نفر برای کوییک‌آر با ظرفیت ۶۷۰۰ دستگاه، ۱۳ هزار و ۷۹ برای وانت‌های ۱۵۱ سایپا و زامیاد با ظرفیت ۲۰۰۰ دستگاه ثبت‌نام کرده‌اند.   ۱۴ هزار و ۳۹۶ نفر برای زامیاد دوگانه‌سوز، ۲۹۲۴ نفر برای زامیاد تک‌سوز و ۲۲۷۵ نفر برای زامیاد دیزل ثبت‌نام کرده‌اند.

گفتنی است ظرفیت ۲۰ درصدی هم برای رزرو در نظر گرفته شده است. ۴۸ هزار نفر به صورت اصلی و فرعی در قرعه‌کشی امروز سایپا انتخاب شدند. مشتریان منتخب از فردا(دوشنبه ۲۶ خردادماه) به مدت ۷۲ ساعت مهلت واریز وجه به صورت‌ علی‌الحساب خواهند داشت.

82.jpg

 

 

 
نظرات

 • احمد احمد (1 تیر 99 ساعت 09:43)

  وقتی دلار گرون میشه بازار خودرو 5 الی 15 میلیون میزاره رو قیمت ولی وقتی دلار ارزون میشه قیمت ها تو همون قیمت که گرون شدن ثابت میمونه و ارزون نمیشه،قیمت ها هم تویه بازار اصلا فرقی نکرده با این پیش فروش و فروش فوری ها تازه گرونم شده .حواله 207 مهرماه رو 90 میلیون قیمت گرفتم...

 • Maryam Maryam (27 خرداد 99 ساعت 00:27)

  بخش واریزوجه وجودندارچرا

 • Pezhman Pezhman (27 خرداد 99 ساعت 00:25)

  پیامک اومدکه برنده شدی توقرعه کشی وتا۷۲ساعت واریز کنید ولی واردسایت میشم بخش واریزوجه ندارن چرا؟چکاربایدکرد

 • لیلا لیلا (26 خرداد 99 ساعت 12:04)

  من از سایپا انتخاب شدم ولی بخش واریز وجه فعال نیس چرا ؟؟

 • نا امید نا امید (25 خرداد 99 ساعت 19:55)

  مطمئن باشید از 40 هزار نفر نهایتا دو سه هزارتاش درسته بقیه دست دلالان است. من با اشناها و اقوام کلا 23 نفر بودیم شاهین ثبتنام کردیم که طبق ثبت نامها از هر 7 نفر یکنفر باید برنده میشد. یکنفر هم از این 23 نفر برنده نشدند. واقعا چقدر مردم بدبختی هستیم برای یک خودرو که در کشورهای دیگه براحتی تهیه میکنند باید کلی انتظار بکشیم و شانس داشته باشیم. امیدوارم هر کسی در هر مقامی بانی و باعث این وضع شده به بدترین وضع ممکن گرفتار شود.

  محمد محمد (26 خرداد 99 ساعت 13:20)

  کلیت حرفت درسته دوست عزیز ولی پدر علم آمار رو درآوردی با این استدلالت

  محمد رضا محمد رضا (13 تیر 99 ساعت 11:10)

  با سلام
  دوست عزیز من برنده شاهین شدم ولی با وجود مبلغ احتمالی 160 میلیونی که باید پرداخت کنم (البته اگر دلار گرونتر نشه) هنوز شک دارم چیزی در حد امکانات دنا پلاس توربو گیرم بیاد. نمایندگی سایپا گفت اصلا آپشنهای شاهین تحویلی معلوم نیست.پس هنوز چیزی از دست ندادید.

 • محسن محسن (25 خرداد 99 ساعت 16:58)

  من هم ثبت نام کردم ویک کد رهگیری برایم فرستادند بی قرعه کشی امروز وارد سایت شدم و کد رهگیری را وارد کردم نوشته شما با این کد وارد قرعه کشی نشده اید منظورشان چیست راهنمایی فرمایید

 • ham ham (25 خرداد 99 ساعت 13:21)

  دیگه تنها امیدم به انتخابات آمریکاست ...
  اگه جو بایدن رای آورد , که دلارو خیلی میکشن پایین
  منم چون منطقه آزاد زندگی میکنم , شده کلیمو بفروشم , ماشین منطقه میخرم و سراغ این دو ارابه ساز نمیرم

  اگ ترامپ رای آورد دلار پرواااز میکنه و تیبای 400 میلیونی و بنزین 20 تومن هم دیگه بعید نیست ... رسما ونزوئلا خواهیم شد
  اون موقع دیگه بهتره فقط ب زنده موندن فکر کنیم تا خرید ماشین

  مرسی مسئولین عزیز