1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان داخلی
  4. سایپا: شروع مرحله جدید پیش فروش محصولات سایپا از 5 مرداد

سایپا: شروع مرحله جدید پیش فروش محصولات سایپا از 5 مرداد

4 مرداد 1399
  • 2

قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش گفت: با هدف کاهش التهاب بازار و تنظیم آن به ویژه حذف واسطه گری از بازار خودرو، طرح های متعدد عرضه محصولات گروه خودروسازی سایپا در دستور کار قرار گرفته است.

 مجید باقری اظهار کرد: در دو هفته پایانی تیرماه 99 دو طرح پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به مرحله اجرا در آمد. علاوه بر این دو طرح، مرحله جدیدی از عرضه محصولات این خودروسازی را نیز از روز پنجم مردادماه آغاز خواهیم کرد.

باقری افزود: با وجود مشکلات متعدد ناشی از تحریم های خارجی، تنگناهای اقتصادی داخلی و محدودیت های ناشی از ویروس کرونا، رونق و جهش تولید در گروه خودروسازی سایپا محقق شده و بر پایه همین افزایش تولید، عرضه گسترده و مداوم خودرو به بازار را ادامه خواهیم داد.

وی با بیان اینکه فروش و تحویل خودرو تا زمان بازگشت آرامش قطعی به بازار ادامه خواهد داشت، افزود: از ابتدای سال ۹۹ تا پایان تیرماه، بیش از ۱۲۰ هزار دستگاه خودرو انواع محصولات گروه سایپا تحویل مشتریان شده که نسبت به همین مدت زمان در سال گذشته رشد قابل توجهی داشته است.نظرات

  • ایرانی جانم فدای وطنم ایرانی جانم فدای وطنم (6 مرداد 1399 ساعت 11:59)

    با سلام: جناب باقری طوری عکس انداختن که نشان میده که خودرو سازی سایپا کلا در ضرر هستش. بابا تمام قطعات را با ارز دولتی و ارز نیمایی گرفته اید و پول پیش را در مرحله اول با سود بانکی 0 دیگر چرا ماتم گرفتید. گل بگید و گل بشنوید، چون شورای رقابت هم دستش را به کاسه شما اضافه کد و قیمت دست خودتان دیگر دلهره و نگرانی ندارید پایان سال و آخرین سال

  • ناشناس ناشناس (4 مرداد 1399 ساعت 12:51)

    کسی جز دلالهای خودتون این محصولات بنجلو نمیخره