1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اطلاعیه
 4. نماینده قزوین خودروی دنا پلاس خود را هم پس داد!

نماینده قزوین خودروی دنا پلاس خود را هم پس داد!

نماینده ای که شاسی بلند میخواست، دناپلاس را پس داد!
3 مهر 1399
 • 6

پس از انتشار گفت وگوی نماینده مجلس قزوین ،البرز و آبیک با ایلنا و در پی فشار افکار عمومی، لطف الله سیاهکلی در نامه ای به رئیس مجلس از دریافت دناپلاس انصراف داد.

لطف‌الله سیاهکلی در نامه‌ای به محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی از دریافت خودروی واگذار شده از سوی مجلس انصراف داد.

نماینده منتخب اصولگرایان رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی ضمن انصراف از دریافت خودروی واگذار شده به نمایندگان خواستار تغییر روش های واگذاری امکانات به نمایندگان مجلس شد.

انصراف.jpgدر بخشی از این نامه آمده است: « اعتقاد  دارم نمایندگان مجلس می بایستی مانند شخصیت های حقوقی و مدیران دیگر کشور از امکانات حداقل سازمانی از جمله دفتر کار و خودرو برخوردار باشند.»

او همچنین به رئیس مجلس نوشت :« چه این پیشنهاد اجرایی  شود و چه نشود اینجانب به نظرات موکلین‌ا‌م احترام می‌گذارم  و انصراف خودم  را  از دریافت خودرو اعلام می‌نمایم.  »این در حالی است که سیاهکلی در گفت وگو با ایلنا از تحویل خودروی خود در دو روز گذشته خبر داده بود.

روز گذشته  این نماینده مجلس در گفت و گویی ضمن انتقاد به نامناسب بودن خودروهای واگذار شده از سوی مجلس درخواست خودروی شاسی بلند برای سفرهای روستایی به حوزه های انتخابیه خود کرده بود.

از لحظه انتشار این خبر موجی از واکنش‌ها از سوی کاربران فضای مجازی، گروه‌ها و چهره‌های مختلف سیاسی در برابر سخنان  این نماینده به راه افتاد.

منبع ایلنا


نظرات

 • behzad behzad (4 مهر 1399 ساعت 22:48)

  از اون نترسید که های و هوی دارد از آن بترسید که سر به تو دارد
  اتفاقا سالم ترین نماینده همین است که صادقانه می گوید باید منصف باشیم جاده نداریم هیچ، پرخطر هم هست بنده خداهم ۲۴ساعته باید تو جاده هاباشه
  نه تنها اون بلکه همه مون باید ماشین با امنیت و امکانات بالا سوار شیم

 • XYZ XYZ (4 مهر 1399 ساعت 13:18)

  سلام.به این بنده خدا یک وانت آبی بدهند.هم شاسی اش بلند است و هم از همه جا می گذرد

 • فیروز فیروز (3 مهر 1399 ساعت 19:49)

  به نظرم بعضی از این حضرات دست پیش گرفته اند که پس نیافتند.

 • محمد محمد (3 مهر 1399 ساعت 19:42)

  شاسی میخواد. با این چیزا حال نمیکنه

 • محمد محمد (3 مهر 1399 ساعت 17:00)

  این نمایده نمی تواند غمخوار ملت بدبخت باشد و صلاحیت نمایندگی خود را به علت زیاده خواهی و خود برتر بینی از دست داده است و باید عزل شود.

 • حمید حمید (3 مهر 1399 ساعت 16:08)

  یک نفر ندونه فکر میکنه نماینده ها رابین هود هستن نه داداش شما به فکر ما نیستی میخوای با شاسی بلند بری گردش وگرنه شما با ۴۰۵ یا لندرور قدیمی هم میتونی بری بازدیداز روستاها، خواهشا به اسم مردم درخواست شخصی ندین