1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. ثبت نام همزمان در هر دو طرح فروش سایپا امکان پذیر می باشد

ثبت نام همزمان در هر دو طرح فروش سایپا امکان پذیر می باشد

18 بهمن 1399
  • 0

سایپا برای اولین بار و به صورت همزمان دو طرح فروش فوق‌العاده و پیش فروش محصولات خود را به مناسبت دهه مبارک فجر اجرا می کند.

این کار سایپا برای اولین است که اتفاق می افتد و با اطلاع رسانی مناسب سعی دارد که به اطلاع برساند که ثبت نام همزمان وجود دارد.

 کاظمی معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا ضمن اعلام این خبر، افزود: در این شیوه فروش ابتکاری، 6 مدل از محصولات سایپا به صورت فروش فوق العاده و 9 مدل از محصولات به صورت پیش فروش یکساله عرضه می شود و مشتریان امکان مشارکت در یک یا هر دو طرح عرضه را دارند. 

وی افزود: فرآیند ثبت نام مشتریان در این شیوه عرضه محصولات به شکلی طراحی شده که مشتریان می توانند در هر یک از طرح ها یا هر دو طرح فروش ثبت نام کنند و در روز قرعه کشی، ابتدا منتخبین فروش فوق العاده مشخص می شود و سپس سایر ثبت نام کنندگان در قرعه کشی طرح پیش فروش با موعد تحویل یک ساله شرکت داده خواهند شد.

به گفته کاظمی متقاضیان مشارکت در این طرح های فروش می توانند از ساعت 14 روز شنبه 18 بهمن ماه به مدت سه روز و به صورت 24 ساعته با ورود به سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا اطلاعات شخصی را وارد کرده و پس از دریافت کدکاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند.

معاون بازاریابی و فروش سایپا ادامه داد: در این طرح های فروش خودروهای سایپا151، تیبا صندوقدار و تیبا2، ساینا و کوییک دنده ای به همراه کوییک.آر در طرح فروش فوق العاده و خودروهای شاهین ، سایپا وانت 151 ، تیبا صندوقدار ، تیبا 2 ، ساینا ، ساینا S ، کوییک آر ، کوییک دنده ای و کوییک S نیز در طرح پیش فروش با موعد تحویل حداکثر یکساله عرضه خواهند شد.

کاظمی گفت: با هدف عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی و کم کردن نقش واسطه ها در بازار خودرو، محدودیت های قبلی برای ثبت نام در این طرح های فروش نیز در نظر گرفته شده است.

هموطنان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این طرح های فروش به شبکه نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور مراجعه کنند.

منبع تسنیم


نظرات