1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروسازان خارجی
  4. اعلام قیمت و مشخصات هوندا سیویک هاچبک ۲۰۲۲ + عکس

اعلام قیمت و مشخصات هوندا سیویک هاچبک ۲۰۲۲ + عکس

2 مهر 1400
  • 0

هوندا سیویک هاچبک ۲۰۲۲ پس از معرفی در ابتدای سال جاری میلادی روانه بازار آمریکا می‌شود.

این خودرو با قیمت پایه ۲۲۹۰۰ دلاری خود به دنبال جذب خریداران جوانی است که خواهان دینامیک رانندگی کلاس جهانی و انعطاف‌پذیری بهبود یافته است.

2022-Honda-Civic-Hatchback-1.jpg
نسخه پایه این خودرو با نام LX شناخته می‌شود که دارای چراغ‌های LED و رینگ‌های ۱۶ اینچی است. از دیگر تجهیزات سیویک LX می‌توان به سیستم تهویه مطبوع خودکار، استارت دکمه‌ای و نمایشگر ۷ اینچی و اندروید اتو و اپل کارپلی اشاره کرد. به این لیست می‌توان سیستم صوتی با چهار بلندگو، شیشه‌های برقی و قفل مرکزی و صندلی عقب تاشونده را اضافه نمود.

2022-Honda-Civic-Hatchback-4.jpg

البته نیمه پر لیوان وجود بسته ایمنی مخصوص هونداست که شامل مواردی همچون کروز کنترل تطبیقی، هشدار برخورد از جلو، هشدار خروج از مسیر، ترمز پیشگیری از برخورد و… می‌باشد. نوربالای خودکار، دستیار حفظ خودرو بین خطوط، دستیار ترافیک و تشخیص علائم ترافیکی نیز در سیویک LX وجود دارند.

نیروبخش این خودرو پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری تنفس طبیعی با قدرت ۱۵۸ اسب بخار و گشتاور ۱۸۷ نیوتون متر است. این پیشرانه با یک گیربکس CVT همکاری می‌کند.

2022-Honda-Civic-Hatchback-2.jpg
نسخه بعدی سیویک هاچبک با نام اسپورت شناخته می‌شود که قیمت ۲۴۱۰۰ دلاری داشته و با عناصر مشکی‌رنگ و رینگ‌های ۱۸ اینچی متمایز می‌شود. در این مدل غربیلک فرمان چرمی، پدال‌های اسپورت و سیستم صوتی با هشت بلندگو نصب شده است.

سیویک هاچبک اسپورت با گیربکس ۶ سرعته دستی یا CVT در دسترس بوده و در مدل‌های دارای گیربکس CVT شاهد انتخاب‌گر حالت رانندگی، استارت از راه دور پیشرانه و پدال شیفترها خواهیم بود.

2022-Honda-Civic-Hatchback-16.jpg

افرادی که به دنبال قدرت بیشتر هستند می‌توانند مدل هاچبک EX-L با قیمت ۲۶۶۰۰ دلار را انتخاب کنند که اگرچه فقط با گیربکس CVT عرضه می‌شود اما پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوی آن قدرت ۱۸۰ اسبی و گشتاور ۲۴۰ نیوتون متری دارد.

این خودرو دارای آینه‌های همرنگ بدنه، مونروف و رینگ‌های ۱۷ اینچی است. سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه‌ای، هشدار نقاط کور و صندلی‌های جلوی برقی و چرمی به همراه گرم‌کن نیز در این مدل دیده می‌شوند.

2022-Honda-Civic-Hatchback-23.jpg

نهایتاً به مدل فول اسپورت تورینگ ۲۹۴۰۰ دلاری می‌رسیم که از همان پیشرانه توربو و دو گیربکس یاد شده بهره مند است. این مدل هم با مه شکن‌های LED، دو خروجی اگزوز و رینگ‌های ۱۸ اینچی متمایز می‌شود. خریداران سیویک هاچبک اسپورت تورینگ شاهد تجهیزاتی همچون برف‌پاک‌کن‌های حساس به باران و آینه‌های جانبی گرم شونده خواهند بود.

2022-Honda-Civic-Hatchback-11.jpg
در کابین این خودرو پشت آمپرهای ۱۰.۲ اینچی دیجیتالی و نمایشگر مرکزی بزرگ‌تر ۹ اینچی با ناوبری جی‌پی‌اس، اندروید اتو و اپل کارپلی وایرلس وجود دارند. شارژر بی‌سیم گوشی هوشمند، آینه وسط با تیره شوندگی خودکار، سیستم صوتی مرغوب Bose با دوازده بلندگو، حسگرهای پارک جلو و عقب و… جزو تجهیزات این خودرو هستند.

2022-Honda-Civic-Hatchback-.jpg

منبع پدال


نظرات