1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. اخبار اقتصادی
 4. مدیر عامل پارس خودرو از تولید رنو و نیسان های جدید در آینده نزدیک خبر داد

مدیر عامل پارس خودرو از تولید رنو و نیسان های جدید در آینده نزدیک خبر داد

20 شهریور 1395
 • 3

مدیرعامل پارس خودرو گفت گویی عنوان کرد، خوشبختانه تجربه تحریم را از سر گذراندیم و رکود سنگینی که سال گذشته در اقتصاد کشور داشتیم نیز پشت سر گذاشته شده است و در آینده‌ای نزدیک مدل‌های جدید خودروهای رنو و نیسان در ایران تولید خواهد شد

ناصر آقامحمدی امروز در مراسم آغاز تولید انبوه خودروی ساندروی استپری اظهار کرد: خوشبختانه تجربه تحریم را از سر گذراندیم و رکود سنگینی که سال گذشته در اقتصاد کشور داشتیم نیز پشت سر گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه پس از برجام با توجه به جذابیت‌های بازار ایران اتفاقاتی خوبی در صنعت خودرو افتاده است، اظهار کرد: صنعت خودرو وارد دوران جدیدی می‌شود و در آینده شاهد رونق آن خواهیم بود.

مدیر عامل پارس خودرو ادامه داد: در راستای سیاست‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت، سرمایه گذاری بر روی ساخت داخل محصولات صورت می‌گیرد. ضمن آنکه طبق پیش‌بینی انجام شده حجم فروش این شرکت ۲.۵ برابر سال گذشته خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: رنو همکار استراتژیک پارس خودرو است و انتظار داریم در آینده نزدیک مدل‌های جدید خودروهای رنو و نیسان را در این شرکت تولید کنیم. در ادامه پیمان کارگر-مدیر عامل رنو پارس- اظهار کرد: از دو سال پیش رنو تصمیم گرفت هرسال یک خودرو جدید در ایران تولید کند که البته تولید خودروهای جدید با حفظ استانداردهای کیفی صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در دنیا خودروهای کراس‌اور کوچک شهری افزایش یافته است، گفت: خودروی رنو ساندور استپری بر روی پلتفرم L۹۰ تولید شده و در ۶ رنگ در بازار ایران عرضه خواهد شد.

منبع:ایسنانظرات

 • اکبر اکبر (20 شهریور 1395 ساعت 16:06)

  مردم عزیز اگه یه لحظه تعقل کنند و به قیمت گزافشون توجه کنن به هیچ وجه سمت خرید نمیرن و مانع سودجویی خیلی می شوند

 • amir amir (20 شهریور 1395 ساعت 16:03)

  دروغ میگن میرن ماشینای 5-6 سال پیش رنو و نیسان بر میدارن میارن بعد اینا رو میگن ماشین جدید مثل داچیا ساندرو که هم مارکشو عوض کردن و گذاشتن رنو ساندرو و هم مال8 سال پیشه واقعا خنده داره

 • هومن هومن (20 شهریور 1395 ساعت 12:59)

  باسلام خدمت مدیرعامل محترم پارس خودرو لطف کنید ماشین بدون خدمات تولید نکنید.شماکه ارم شرکت خودتان داخل چرخ برلیانس راندارید تورابه خدا مردم راسرگردان نکنید.یاعلی.