1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اطلاعیه ثبت نام و فروش خودرو
  4. سه شنبه، زمان اعلام اولویت های ویرایش کنندگان خودرو در سامانه یکپارچه

سه شنبه، زمان اعلام اولویت های ویرایش کنندگان خودرو در سامانه یکپارچه

16 اردیبهشت 1402
  • 2

پس از پایان یافتن مهلت 6 روزه وزارت صمت برای برای تغییر نوع خودرو متقاضیانی که اولویت دریافت خودروی آن‌ها در سامانه یکپارچه به سال 1403 افتاده بود، اعلام شد که سه شنبه هفته آینده یعنی نوزدهم اردیبهشت ماه 1402، زمان نوبت تحویل این افراد مشخص و اعلام خواهد شد.

مهلت شش روزه برای تغییر اولویت‌های خودرویی 5 روز پیش ( 10 اردیبهشت ماه) به پایان رسید؛ بدین ترتیب مشتریانی که نوبت دریافت خودروهای آن‌ها به سال‌ آینده افتاده بود، توانستند نوع خودروی انتخابی را با اولویت‌بندی با پنج مدل دیگر (کم‌تقاضاتر) عرضه شده تغییر دهند تا در سال ۱۴۰۲ خودرو را تحویل بگیرند.

براین اساس طی این مدت متقاضیانی که تمایل به تغییر نوع خودرو به جهت دریافت در سال جاری داشتند، با مراجعه به پروفایل خود در سامانه تخصیص یکپارچه خودروها، نسبت به تغییر نوع خودروی انتخابی اقدام کرده‌اند.

طبق آنچه که گفته شده بود پس از پایان مهلت تغییر نوع خودروی انتخابی، چند روزی سایت سامانه بسته خواهد بود تا بر اساس اولویت اول افراد، پالایش صورت گیرد و در نهایت ترتیب (اولویت) دریافت خودرو در سال 1402 مشخص شود.

منبع car.ir


نظرات

  • موسی موسی (19 اردیبهشت 1402 ساعت 20:02)

    واقعا سرکاریم، دیگه شورش در اومده، برای من زده اختصاص نیافت و دوباره زمستان 1403 فعال شده، این دیگه چه مسخره باز یه ای، هیچ کسی هم جوابگو نیست!!!!

  • آرسان آرسان (18 اردیبهشت 1402 ساعت 12:25)

    چرا برا من تو قسمت جزئیات پروفایلم جلو اولویت های که انتخاب کردم زده لغو سیستمی لطفا راهنماییم کنید.