1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. اخبار اقتصادی
  4. اسامی افراد دخیل در واردات غیرقانونی خودرو به قوه قضاییه اعلام شد

اسامی افراد دخیل در واردات غیرقانونی خودرو به قوه قضاییه اعلام شد

17 تیر 1397
  • 1

ولی ملکی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به تخلف صورت گرفته در واردات 6481 دستگاه خودرو به کشور گفت: گزارشات لازم در این باره به مراجع ذی‌صلاح قضایی ارجاع شد.

 اسامی افراد دخیل در واردات غیرقانونی خودرو به قوه قضاییه اعلام شد

وی با بیان اینکه گزارشی نیز طبق ماده 236 آیین‌نامه داخلی مجلس، در این زمینه تدوین شده است، ادامه داد: این گزارش در صحن علنی پارلمان قرائت و به رای نمایندگان گذاشته می‌شود که اگر نمایندگان این گزارش را تائید کنند، برای برخورد با تخلفات صورت گرفته به قوه قضائیه ارجاع داده می‌شود.

نماینده مشگین شهر در مجلس با اعلام اینکه 6481 دستگاه خودرو پس از بسته شده سایت ثبت سفارش شدند و به کشور وارد شدند، افزود: اسامی افرادی که در این زمینه دخیل بودند به قوه قضائیه اعلام شده است.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: 6 مورد نمایندگی رسمی و 6 مورد نیز افراد و نمایندگی‌های غیررسمی وارد کننده خودرو بودند که تخلفات آنها به قوه قضائیه اعلام شده است.

ملکی با بیان اینکه مسئولان وزارت صنعت و معدن و تجارت در تخلف صورت گرفته دخیل نبودند، اظهار داشت: ممکن است فردی که مسئول سایت ثبت سازش‌ها بوده است در این موضوع دخالت داشته باشد.نظرات

  • ناشناس ناشناس (17 تیر 1397 ساعت 14:44)

    به خدا این خودرو سازها ی داخلی (سایپا) که اینقدر بدقول هم را به قوه قضائیه معرفی کنید مردم گناه دارند