1. خانه
 2. اخبار خودرو
 3. خودروهای آتی بازار
 4. 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارند

13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارند

1 مرداد 1395
 • 9

دنبال چیزی لوکس و یا معمولی هستید؟ خودروهای در شرف معرفی زیادی وجود دارند که با دیدنشان مطمئناً هیجان‌زده خواهیم شد. علیرغم محبوبیت روزافزون کراس اوورها، خودروسازها دیگر خودروها را نادیده نگرفته‌اند. اگر می‌خواهید خودرویی جدید بخرید، مرور لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارند خالی از لطف نخواهد بود. با ما همراه باشید.

تویوتا C-HR
کراس اوورها در هر اندازه‌ای به خوبی فروش می‌روند و مدل‌های تویوتا نیز از این قاعده مستثنا نیستند. تویوتا با مدل C-HR به سگمنت کراس اوورهای ساب کامپکت وارد خواهد شد.C-HR نسخه‌ی تولیدی کانسپت با تغییرات کم است.

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارند

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارندجیپ گرند چروکی SRT تراک هاوک
ما نمی‌توانیم برای راندن جیپ گرند چروکی SRT تراک هاوک با قوای محرکه‌ی Hellcat منتظر بمانیم. احتمالاً همان پیشرانه‌ی 8 سیلندر سوپرشارژردار 707 اسب بخاری بکار رفته در دوج چلنجر SRT Hellcat و چارجر SRT Hellcat در این جیپ استفاده خواهد شد و گرند چروکی SRT تراک هاوک می‌تواند به آسانی کاین را به چالش دعوت کند.

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارندآلفارومئو Stelvio
اولن کراس اوور آلفارومئو که Stelvio نامیده می‌شود، پلتفرم و پیشرانه‌ی یکسانی را با سدان اسپورت جیولیا به اشتراک خواهد گذاشت و پیش روی خود رقیبانی چون پورشه ماکان و جگوار اف پیس را خواهد دید. تریم های بالاتر این خودرو می‌تواند از همان پیشرانه‌ی 6 سیلندر 2.9 لیتری توئین توربوی جیولیا Quadrifoglio استفاده کند.

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارندهوندا سیویک Si
شهرت و اعتبار زیادی هوندا سیویک Si بخاطر هندلینگ بی‌عیب و نقص و گیربکس دستی جذاب این خودرو بوده است. دهمین نسل این خودرو هنوز در لفافه بوده و حدوداً در اواخر امسال معرفی خواهد شد. اگر سیویک استاندارد تنها یک نشانه است، سیویک Si احتمالاً بازی را در کلاس کامپکت های اسپورت تغییر خواهد داد و از پیشرانه‌ی 4 سیلندر توربو استفاده خواهد کرد.

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارندجنسیس G70
فراتر از استایل وحشی کانسپت جنسیس نیویورک (خودروی به تصویر کشیده شده)، رقیبی برای ب‌ام‌و سری 3 از جانب بخش تازه تأسیس لوکس هیوندای خواهد بود. انتظار می‌رود که این خودرو در چند سال آینده معرفی شود و از پیشرانه‌های 4 و 6 سیلندر توربو استفاده کند و همچنین نسخه‌ای هیبریدی داشته باشد.

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارند

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارندتویوتا سوپرا
آخرین شایعه این است که تویوتا مدل سوپرا را احیا می‌کند. این شایعه با ثبت‌نام تجاری این مدل در اروپا قوت گرفته است. اگرچه که هنوز جزئیات زیادی درباره‌ی خودروی اسپورت تویوتا که با ب‌ام‌و توسعه می‌یابد در دسترس نیست اما انتظار می‌رود که این خودرو از پیشرانه‌ی 6 سیلندر توربو و یا هیبریدی استفاده کند.

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارند

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارندکیا جی تی/استینگر
خودروی 4 درب دیفرانسیل عقب کیا از کانسپت جی تی که در سال 2011 در موتورشوی فرانکفورت رونمایی شد الهام خواهد گرفت. انتظار است این خودرو از به عنوان یکی از گزینه‌ها از پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3.3 لیتری توئین توربو که به گیربکسی 8 سرعته اتوماتیک متصل است بهره بگیرد.

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارند

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارند

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارندب‌ام‌و Z5
ثمره‌ی همکاری تویوتا و ب‌ام‌و در فرم رودستر دیفرانسیل عقبی ظاهر خواهد شد که نشان ب‌ام‌و را بر پیشانی خواهد داشت. برخلاف Z4 کنونی،Z5 برای کاهش وزن از سقف نرم تا شدنی استفاده نخواهد کرد. زیر کاپوت خودرو پیشرانه‌های 4 و 6 سیلندر خطی به همراه گیربکس 8 سرعته اتوماتیک و احتمالاً 6 سرعته دستی وجود خواهند داشت.

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارندآئودی TT RS
خودروی دو درب اسپورت و برجسته‌ی آئودی به لطف پیشرانه‌ی 5 سیلندر توربوی 394 اسب بخاری جدید پتانسیل‌های زیادی خواهد داشت. این پیشرانه به گیربکس 7 سرعته دوکلاچه وصل خواهد شد. آئودی TT RS در فرم‌های کوپه و رودستر در دسترس خواهد بود و به‌صورت استاندارد از سیستم چهارچرخ محرک بهره خواهد برد که چسبندگی و کشش فوق‌العاده‌ای را به آن خواهد بخشید.

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارند

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارندشورولت کامارو Z/28
همانند آخرین کامارو Z/28، نسخه‌ی جدید نیز مطمئناً در پیست‌های مسابقه طوفانی به پا خواهد کرد. کامارو Z/28 آینده سبک‌تر بوده و احتمالاً گیربکس 10 سرعته سفارشی ZL1 را نخواهد داشت اما گیربکس‌های 6 یا 7 سرعته دستی تنها گزینه‌های پیش رو خواهند بود.

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارندولوو V90
واگن‌های ولوو با مدل V90 به بازار آمریکای شمالی باز خواهند گشت. مدل T8 این خودرو سال بعد دارای پیشرانه‌ی 400 اسبی هیبریدی خواهد بود. نسخه‌ی بلندقدتر که V90 کراس کانتری خوانده می‌شود برای کسانی که کمی جذبه‌ی آفرود می‌خواهند عالی است.

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارند

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارندجیپ رانگلر

نسل بعدی رانگلر یک معامله‌ی بزرگ برای جیپ است و ممکن است که نماد آفرود جیپ پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2 لیتری توربوی فیات کرایسلر را ارائه دهد. خودروهای کمی در دنیا به اندازه‌ی رانگلر شناخته و تشخیص داده شده‌اند و به نظر می‌رسد که این مدل نیز خیلی تغییر نکرده باشد.

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارندهوندا سیویک Type R
برای اولین بار، هوندا سیویک Type R به همراه دهمین نسل هاچبک سیویک در آمریکای شمالی فروخته خواهد شد. معنی سخن این است که سگمنت اسپورت‌های کامپکت در آمریکا با اضافه شدن راکت دیفرانسیل جلوی هوندا داغ‌تر از همیشه خواهد شد. سیویک Type R دیفرانسیل جلو با پیشرانه‌ی 4 سیلندر 2 لیتری توربو که قدرت 305 اسب بخاری دارد به عنوان مدل 2018 عرضه خواهد شد.

 لیست 13 خودروی جذابی که ارزش منتظر ماندن را دارند 

منبع: پدالنظرات

 • جعفر جنی جعفر جنی (3 مرداد 1395 ساعت 10:19)

  ما نون نداریم بخوریم بعد میگی هیجان زده شو!!!!!!!!

 • امیر امیر (2 مرداد 1395 ساعت 14:27)

  فقط میتونم بگم خدایا مارا تنها نزار....اقا مردونه این چیه زدین!!!! ما نمایندگی جیپ تو ایران داریم!!!! ما حقوق 50 میلیونی میگیریم!!!! از خودروهای هیجانی پراید برامون بزازین لطفآ 189 یا شاید 198...ی همچین چیزایی

 • سجاد سجاد (2 مرداد 1395 ساعت 13:51)

  الکی مثلا ما خارجی ایم...

 • psk psk (2 مرداد 1395 ساعت 13:41)

  عزیزم یجوری گفتی منتظر بمونیم گفتم پراید مدل جدید ت راهه !!!
  یچیزی بگو که بهمون بوخوره!!!

 • بهروز بهروز (2 مرداد 1395 ساعت 13:39)

  اگه جیب وارد ایران میشه من منتظرمیمونم تا ایران بیاد بخرمش یا بااردی مدل ۸۳ دوگانه با مخزن گاز ال پی جی طاق میزنم تخفیف هم میدم منتظر خبر شما میباشم

 • خودمم . . . خودمم . . . (2 مرداد 1395 ساعت 12:09)

  سلام . . .
  دنبال چیزای لوکس هستم ولی معمولی نه!!!! از اطلاعاتتون راجع به این خودروها ممنونم و با دیدنشان هـــــیــــــــــــــــــجااااااان‌ زده شدم.

 • آزاد آزاد (2 مرداد 1395 ساعت 08:37)

  منظورت ما(تو ایران)نیستیم که منتظر بمونیم.ما نهایتاً باس منتظر 405plx یا پراید 191 یا نهایتاً پارس با متور tu6/5 باشیم.پس لطفاً..........

 • فرزاد فرزاد (1 مرداد 1395 ساعت 13:01)

  یجوری میگی انتظار که انگار ما ایرانیا همیشه ماشینای روز دنیا رو سوار میشیم،حالا یه مقدار صبر کنیم تا اینا رو سوار بشیم
  واقعا جالبه طرز تفکرت!!!

 • علی علی (1 مرداد 1395 ساعت 12:50)

  بخشید ﮐی میارن اینارو ؟ با چی میارن؟ اینا شیشه آینه برقی جلو و عقب و ﮐیسه هوا هم دارن؟ نﮐنه ترمز ABS نداشته باشن و موتورشون هم tu5 ﮐه نباشه من نمیخرم !!!