1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. معرفی خودروی آریزو 6 چری چین

معرفی خودروی آریزو 6 چری چین

31 تیر 1397
  • 0

دنیای امروز را باید دنیای رقابت نامید. در عرصه صنعت و تکنولوژی همگان تلاش می کنند تا بقای خود را حفظ کنند، برخی ها صعود می کنند و برخی ها سقوط، این قانون رقابت است.

برخی برندها و نام های جدید به سرعت مرزهای حرکت و پیشرفت را در می نوردند و در جای دیگر برخی برندهای کهنه کار که صدای نیازها و ماهیت تغییرات را درک نمی کنند نابود خواهند شد. صنعت خودروسازی به صورت فشرده درگیر این رقابت است، رقابتی سخت و بی رحم، آنچه بر این بازار در طی سالهای اخیر تاثیر گذار بوده است ظهور بزرگترین بازار تولید و مصرف خودرو جهان یعنی کشور چین بوده است، بازار بزرگی که بسیاری از معادلات جهان را بهم ریخت.

 معرفی خودروی آریزو 6 چری چین

حال پس از سالها تولید محصولاتی با تکنولوژی مهندسی معکوس، اژدهای زرد با تولید محصولاتی با تکنولوژی روز و طراحی جذاب زنگ خطر را برای بزرگان پر مدعا به صدا درآورد.

نمایشگاه بیجینگ 2018، خود گواه این جهش بلند پروازانه چینی ها بود. یکی از سدانهای زیبای این نمایشگاه که نگاه های بسیاری را سمت خود جذب کرد چری اریزو6 بود. سدان لوکس و زیبای چری، بزرگترین صادر کننده خودروی چین که مفاهیم جدیدی را بیان داشت.

شرکت چری در سالهای اخیر با بهره گیری از تیم تحقیق و توسعه بین المللی خود توانسته است محصولاتی قابل قبول و در سطح استانداردهای جهانی را به بازارهای گوناگون عرضه کند.

مدلهای مختلف تیگو چون تیگو7 و تیگو8 و حال یک سدان مدرن و خانوادگی از نسل موفق آریزو با نام آریزو 6 که جایش در سبد محصولات چری خالی بود.

 معرفی خودروی آریزو 6 چری چین

آریزو 6 ، محصول بخش تحقیق و توسعه بین المللی چری است که با بهره گیری از تیم معروف و بین المللی چری به بازار معرفی شده است.

نمای داخل آریزو6 را می توان نقطه قوت آن در کنار طراحی زیبای بدنه دانست، در نمای داخلی اریزو6 از دیگر ساخته های چری متفاوت است.

شما در نگاه اول آریزو6 را قطعا یک سدان اروپایی چه به لحاظ طراحی داخلی و چه به لحاظ طراحی خارجی خواهید دانست.

 معرفی خودروی آریزو 6 چری چیننظرات