1. خانه
  2. اخبار خودرو
  3. خودروهای آتی بازار
  4. معرفی رسمی ابر خودروی بوگاتی Divo درهفته آینده

معرفی رسمی ابر خودروی بوگاتی Divo درهفته آینده

1 شهریور 1397
  • 0

بوگاتی جدیدترین ابرخودروی خود را معرفی خواهد کرد که توسط بخش جدید coachbuilding آن ساخته شده است.

قبل از معرفی رسمی این ابرکوپه مبتنی بر چیرون که با نام Divo شناخته می شود در The Quail Motorsport Gathering هفته آینده، تیزری از این خودرو منتشر شده که زیر پوششی استتاری قرار دارد.

 معرفی رسمی ابر خودروی بوگاتی Divo درهفته آینده

به گفته این خودروساز فرانسوی، Divo برخلاف چیرون صرفا بر سرعت تمرکز ندارد بلکه در پیچ ها نیز عملکردی عالی خواهد داشت. این خودرو از موتور 8.0 لیتری کواد توربو W16 بهره برده اما دارای بدنه و سیستم تعلیقی اصلاح شده خواهد بود تا عملکردی بهتر در پیچ ها داشته باشد. بوگاتی نتوانسته باله عقب بزرگ و دیفیوزر مرکزی Divo را از زیر پوشش استتاری پنهان کند که از ویژگی های یک خودروی مسابقه هستند. گلگیرهای این خودرو به طور قابل توجهی برجسته هستند در حالی که خطوط شیشه های آن باریک است. این تصویر تیزر هم چنین چراغ های عقب LED آینده نگرانه این خودرو به همراه اسپلیتر جلوی آن را نشان می دهد.

نام این ابرخودروی جدید، یادبودی برای راننده مسابقات فرانسوی، Albert Divo که مسابقه Targa Florio را در سال 1928 و 1929 برای بوگاتی برنده شد. Divo به جای خودرویی متمرکز بر پیست همچون فراری FXX، یک خودروی جاده ای خواهد بود. این خودرو تنها 40 دستگاه تولید خواهد داشت و گفته می شود تمام آن ها تاکنون با قیمتی پنج میلیون دلاری برای هر دستگاه به فروش رفته اند.

روز 24 اوت شاهد نمایش جهانی Divo جدید خواهیم بود.

 معرفی رسمی ابر خودروی بوگاتی Divo درهفته آینده

 معرفی رسمی ابر خودروی بوگاتی Divo درهفته آیندهنظرات